Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.057
Поени од реакции
12.554
Денес лагано губиме 3-0.....прва измена при резултат 3-0 ќе биди хесус после во 88 го клава љајич и во 91 јоветич
Дај бе кажи кој си што си,не одма улетуваш со црни сценарија
Не за друго - Дарче викан оптимус-прајм од такт ни го извади

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
D

Darko_ufo

Гостин
То си е негово мислење бе друже, без разлика дали ни се допаднало то нас или не... :)

Ма да јас мислам дека треба да оди со Јоветич или Љаич, па и Бијабијани оти да не.
Па што знам искрено да ти кажам мило ми е што не ја смени формацијата пошто се виде како играме кога идеме со двајца во средина, со оваа формација ова ќе ни биде трет натпревар, имаме една победа и една нерешена со тоа што претходната не играа Миранда и Медел а и некако три гола примивме без врска од прекин. Манчини кажа ќе ги навежба и на прекини :P, јас го пцуев Манчини ама еве на овие три натпревари му давам доверба, дури и за тоа што го форисра Паласио пред Јојо и Љаиќ од причини кои сум ги навел неколку пати до сега па нема да се повторувам.

Како навивач нормално викам дека ќе победиме а и мислам дека сме поквалитетни, сега што довербата е на ниско ниво тоа е друга работа.
 
Член од
9 август 2011
Мислења
423
Поени од реакции
1.138
Као Љајич ни е најдобар играч сезонава, он го укопа на клупа еве веќе трета утакмица по ред... Шљам невиден.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Што сте се упичкале, против Фиорентина играме не против Јувентус. Кога последен пат сме изгубиле од нив?!

Ќе ги посереме бе нема да можат дома да си отидат. Гледај.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Што сте се упичкале, против Фиорентина играме не против Јувентус. Кога последен пат сме изгубиле од нив?!

Ќе ги посереме бе нема да можат дома да си отидат. Гледај.

Ди мастер тегла трол ☺

3 0 и чао журим на педерчево гнасно
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Што сте се упичкале, против Фиорентина играме не против Јувентус. Кога последен пат сме изгубиле од нив?!

Ќе ги посереме бе нема да можат дома да си отидат. Гледај.
Неаме победа 3 утакмици по ред со нив :D
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.057
Поени од реакции
12.554
Ја чекам за 1000 еура 1 вечер.
Шо сакаат нека праат,нека кршат глава,секако сум ќар.
Ладич ми е

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
D

Darko_ufo

Гостин
Нормален ли е овој гадов од судија со жолтиве?[DOUBLEPOST=1455481606][/DOUBLEPOST]леле каков гад од судија еј
 
Последно уредено од модератор:
D

Darko_ufo

Гостин
Многу слабо трчаат и се откриваат играчите на Интер, не знам дали е тоа психолошки проблем, трема или недоволно добри тренинзи.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Тељо и Бернардески урлаат по страните, добра интервенција на Телес што расчисти пред гол ама го дува Тељо по страна.

Заебани се Иличиќ и Бернаредекасирсесакски да ги ебам.
 
D

Darko_ufo

Гостин
Да плус Телес има и жолт, критично е таму... Будалата и на Медел му даде жолт[DOUBLEPOST=1455482710][/DOUBLEPOST]
Паласио звер досега. (y)
Па така е он трча најмногу од сите само он се отвара, он отвара простор сега за сега е така...
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.426
Поени од реакции
3.680
Да плус Телес има и жолт, критично е таму... Будалата и на Медел му даде жолт[DOUBLEPOST=1455482710][/DOUBLEPOST]
Па така е он трча најмногу од сите само он се отвара, он отвара простор сега за сега е така...
Акцијата за голот е 98% негова заслуга, 1% за Кондо, и 1% за Брозо:icon_mrgr:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom