Фан Клуб: Зенит

Статус
Затворена за нови мислења.

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
еве тема и за рускиот тим зенит од сант петерсбург
зенит е основан 1925 г. има 1 или 2 титули од едната ја освои во 2007 а и оваа година е најголем фаворит за титулата
нивни спонзор е гаспром
исто така е актуелен победник во уефа купот од пред околу 2 часа:)каде што го победи штоктскиот тим глазгов ренџерс
нивни најдобри играчи се тимошчук,аршавин и погребњак
па други информации постирајте вие
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
abe luge mene ne deka mi e omilen ali nekako mi e simpaticen
i mislam deka se odlicna ekipa
ti baern so ovoj tim sto go ima da go tepas ejjjj i toa 4-0 eeeejj
 
V

Viktoranius

Гостин
Со кој тим баерн ?

Баерн е многу потценен оваа сезона, немат добра конкуренција во Германија иначе и таму ќе ја изгубат титулата.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Зенит се мудаши бре! Респект!
Ме израдуваа скроз!
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
i aj se izraduvav zos utakmicata ja gledav u edna (albanska) kladilnic, i samo ja se raduvav na golovite, a oni cutea. ali mi bea favorit poradi odlicnata igra protiv baern, a i zos ni se braca po vera.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Па вака:)
Голем симпатизер сум на Зенит:)Не дека навивам за нив кузнае колку али мн ми се симпатични,а најмерак ми е што се од Русија:)
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Екипата е речиси изненадување за сите, кој очекуваше Зенит да го освои Уефа купот, сите уште на почетокот мислеа дека тоа ќе биде Баерн М. ама ете се случи 4-0 (читај срамни), мислам дека Дик Адвокат многу кажува. Ако успеат да го задржат овој тим, со мали корекции кон подобро, мислам дека нема да е чудо ако направат и некоја збрка во Лига на шампиони догодина, според мене минимум до четвртфинале. имаат одличен спонзор, еј ГасПром.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Најдобри во Источна Европа!:)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.156
Па и мене ми се симпатични, навивам за нив од Русија и би сакал да ги видам во ЛШ! Можеби ќе направат уште едно изненадување во Супер Купот против Манчестер/Челзи а најверојатно Манчестер... :)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Па нормално дека ке се најдобри во цела источна европа. Кај се парите таму е власта, таму е се. Ја собраа најдобрата екипа и сега спиј пиленце.
 
F

fantomX

Гостин
Па нормално дека ке се најдобри во цела источна европа. Кај се парите таму е власта, таму е се. Ја собраа најдобрата екипа и сега спиј пиленце.
Гаспром = 100 000 000 000 долари = Руската Федерација:toe:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Па нормално дека ке се најдобри во цела источна европа. Кај се парите таму е власта, таму е се. Ја собраа најдобрата екипа и сега спиј пиленце.
aj sea pak spomni kfm feni ova ona i ke se mavnam od terasa
btw jas mislam deka drugata sezona ke mu gi raskupat site igraci i ke bidat nesto podobri od prosecni
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Погребњак ги погреба швабите!Аршавиен е голем играч.Томушчук лидер на средината!Зените се закон!!!
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Со кој тим баерн ?

Баерн е многу потценен оваа сезона, немат добра конкуренција во Германија иначе и таму ќе ја изгубат титулата.
Мислиш преценет,зашто потценет значи друго.А иначе околу констатацијава твоја,ќе кажам дека не си бил одамна на преглед да ти проверат вид,слух,пошто очигледно си пропуштил да ги регистрираш трите титули на Баерн сезонава,но за се има лек,не се сеќирај многу!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom