Фан Клуб: Вест Хем

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Браво Вест Хем им зедовте многу важни бодови на Челзи и ни ја олеснивте работата...:back:
 
Член од
10 ноември 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Еј као не сум го видел ова ејјјј штета West ham till i die...im forewer blowin bubbles....обавезно сум во групава

Ако не се лажам песната ја пеат навивачите на Вест Хем во филмот грин стрит хулиганс.:smir:

Say I'm West Ham till i dieeee
I know I am
I'm sure I am
I am West Ham till i dieee

Многу добра песна.:smir:
Pesnata ja peat i navivacite za vreme na natprevarite....Najglasna publika nasekade se slusame i koga igrame na gosti...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.265
Поени од реакции
41.755
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom