Фан Клуб: Арсенал

Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Честито победа :)!
Една класа разлика ма да и на Емирати и денес мислам дека со малце среќа можевме до бод ама тоа е :).
Вие сте 3ти на крај, Јунајтед 4ти, ние остануваме. :D
Боље би Ливерпул 4ти, се надевам ке опстанете па наредна со нов стратег повеќе :)
Вреди ли да се симиња утакмицава ги фатив само од 75мин, не ми се арчи нет 100гб сум ограничен ... :sramezliv:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Боље би Ливерпул 4ти, се надевам ке опстанете па наредна со нов стратег повеќе :)
Вреди ли да се симиња утакмицава ги фатив само од 75мин, не ми се арчи нет 100гб сум ограничен ... :sramezliv:
Ako simnuvas vtoro poluvreme samo, prvo ako ti se spie
 
T

Todd Solondz

Гостин
Боље би Ливерпул 4ти, се надевам ке опстанете па наредна со нов стратег повеќе :)
Вреди ли да се симиња утакмицава ги фатив само од 75мин, не ми се арчи нет 100гб сум ограничен ... :sramezliv:
Од кај ги симнуваш утакмиците ?
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Од кај ги симнуваш утакмиците ?
Ретко ептен ретко симнувам али ги има на торент тракерите после ден два
Најарно да ја начекаш на тв, провери тамо на програмата на СК ќе даваат реприза сигурно .
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
671
Поени од реакции
522
Али и овие копачи биле, само што го видов сандро ми стана јасно уште на почеток дека ќе има тепање. Оној освен да повреди некого незнае друго. Мислам дека треба да ја почне утакмицата од одма со жолт картон.
Ремзи(не нашиот) направи голема грешка кога го замени Сандро со Крањчар. Од таа 55та минута ја добивме средината и почнаа да се редат шанси. Пред тоа немавме ама баш никаква игра.
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
FORTY INJURIES IN NINE YEARS

Кутриот Дијаби, го држи најнеславниот рекорд во тимот. Венгер изјави месецов ќе одлучи за иднината на Абу. Најверојатно ќе си иде.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
Мислам треба да му се продолжи договрот за да добие уште некоја нова повреда и да стане ПЕРФЕКТЕН доктор нема шо нема да знае да излечи, бар Арсенал му помогна у животот Еким да стане.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Оваа календарска година е најконстантен играч, заедно со Санти. Сите други се со променлива форма.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Аиии ќе го пропушти мечот со Монако. Толко да се немало среќа со повредите чудо.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Очекувано беше кажа и Венгер 21ден минимум отсуство поради таква повреда ... Али гледајте малце позитивно на ова ќе се набилда на теретана малце иначе воловите од ПЛ :boksix:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom