ФОТО: Сафет од струшко стана комита

  • Креатор на темата Атомската мравка
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ако сакаш пресели се ти......мене убаво ми е овде....И ти мислиш така, нели?
Фала на понуда, не сум љубителка на непропорционално наместени фаци и немам во план да продавам бубрег.

Чим ти е убаво, ќе те праиме војвода, еве комита малку да не ти е.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.914
Ако сакаш пресели се ти......мене убаво ми е овде....И ти мислиш така, нели?
Ај ај не труби без врска штом ти е убаво овде тоа значи треба да се согласуваш со Леандра и убаво ти вели кога ќе се преселите во Косове кече ќе носи ама изгледа ти не си фер и не заслужуваш тука да живееш .
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.310
Поени од реакции
4.710
Фала на понуда, не сум љубителка на непропорционално наместени фаци и немам во план да продавам бубрег.

Чим ти е убаво, ќе те праиме војвода, еве комита малку да не ти е.
имаш право, не оди таму, на расистичка жена како тебе ни органите нема да ти ги земат, туку ќе те палат како во некоја епизода на Супернатурал........
--- надополнето: 30 јули 2013 во 22:12 ---
Ај ај не труби без врска штом ти е убаво овде тоа значи треба да се согласуваш со Леандра и убаво ти вели кога ќе се преселите во Косове кече ќе носи ама изгледа ти не си фер и не заслужуваш тука да живееш .
Извини, но НЕ....
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
имаш право, не оди таму, на расистичка жена како тебе ни органите нема да ти ги земат, туку ќе те палат како во некоја епизода на Супернатурал........
Знам шансите да не ми ги земат ми се под 5% има надеж.

Сакаш бркови да ти ставиме како Гоце Делчев или Даме Груев? Знаеш брк колку толку прикрива некој непропроцинален дел, како на пример заби, уста, нос и слично. Ова како солуција нека ти стои, нешто слично на педикир, маникир би се викало забокир.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.310
Поени од реакции
4.710
Знам шансите да не ми ги земат ми се под 5% има надеж.

Сакаш бркови да ти ставиме како Гоце Делчев или Даме Груев? Знаеш брк колку толку прикрива некој непропроцинален дел, како на пример заби, уста, нос и слично. Ова како солуција нека ти стои, нешто слично на педикир, маникир би се викало забокир.
Ти како ги покриваш несиметричните делови? Те пратиле родителите во интензивни терапии за да се лечиш и да не се гледаш во огледало цело време за да добиваш самодоверба и желба да живееш???
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Уф, што не сум сега некој адми или модератор,би лупнал казнени поени
за бегање од темата и навреди,....море не само тоа и казни
да казни, 40 часа општокорисна работа во општината од каде се дискутантите.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Браво, секоја чест за човекот. Докажа со сопствен пример дека македонците муслимани без разлика на верата сепак припаѓаат кон македонскиот народ и култура.

пс После Сафет, јас сум за Dardan-ia и puno да ги правиме комити. Како што и тие велат ова е и нивна држава, па да ја почуствуваат навистина како своја. ;) :D
И ќе ти рече кога ти ќе облечеш балистичка унифотма тогаш јас ќе облечам комитска униформа.
Или може некој од нив двајца е Сафет.Кој знае?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ти како ги покриваш несиметричните делови? Те пратиле родителите во интензивни терапии за да се лечиш и да не се гледаш во огледало цело време за да добиваш самодоверба и желба да живееш???
Верувал или не немам непропорционални црти. Сите заби ми се на место, прави подредени, бели. Носот ми е пропорционален, очите ми се во ред не ми се искривени, ушите ми се мали и не ми се клемпави. Кога ќе решам да мењам личен опис ќе ти се јавам да ми препорачаш некој од твоите. Фала на понуда.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
156
Поени од реакции
290
Секој момент го очекувам Acid да се појави и рече КЛУЧ :D
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.310
Поени од реакции
4.710
Верувал или не немам непропорционални црти. Сите заби ми се на место, прави подредени, бели. Носот ми е пропорционален, очите ми се во ред не ми се искривени, ушите ми се мали и не ми се клемпави. Кога ќе решам да мењам личен опис ќе ти се јавам да ми препорачаш некој од твоите. Фала на понуда.
Не верувам, сигурен сум дека си дебела и грда, овде лечиш фрустрации затоа што бог ти нанел неправда затоа што не те направил асална...
--- надополнето: 30 јули 2013 во 22:49 ---
Ako ti e ubavo togas zosto se zalis deka Makedoncite te ugnatuvaat?
Јас да се жалам?? Нех
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.310
Поени од реакции
4.710
Нема проблем,ама после тоа сите во црква на групна крштевка договорено?
Мене не ми е проблем, искрено планирам во Албанија во крштевка да одам, ќе изберам и христијанско име........ ќе пратам и овде слики ако сме живи и здрави...
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Не верувам, сигурен сум дека си дебела и грда, овде лечиш фрустрации затоа што бог ти нанел неправда затоа што не те направил асална...
--- надополнето: 30 јули 2013 во 22:49 ---

Јас да се жалам?? Нех


Ем се фалиш дека си антинационалист па си ги браниш браќата за секое срање кое ќе го направат па сега ни откри дека си верник иако не се декларираше како таков.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom