Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.567
Не знаев кај да го ставам па ај овде За Калиопи мање битно Желјко мора да се испоштува :mad:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Си го доби Ајдин постерот :)
Чекај бе туристов од Прилеп е? :eek:
Пошто глеам овој другиов џупак шо го држи ова постеров е т.н Пацини играме фудбал секош :pos: , а оној заднего од нашите Чуруко.... :cool:
 
L

Löwe

Гостин
Чекај бе туристов од Прилеп е? :eek:
Пошто глеам овој другиов џупак шо го држи ова постеров е т.н Пацини играме фудбал секош :pos: , а оној заднего од нашите Чуруко.... :cool:
Да бе, фризерско мислам учеше.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Не знаев кај да го ставам па ај овде За Калиопи мање битно Желјко мора да се испоштува :mad:
Нема тоа никаква врска, шо ако ставил линк од Жељко? Демек ние секогаш нашето сме го поштовале така? а и другите, Сфатете дека не смеете да судите што некој одберил, лично и мене повеќе ми се допаѓа песната на Жељко одколку на Калиопи, и онака не ја сакам неа ИЧ оти знаеше да хејте за земјава за публиката ваква таква, знаеше да речи дека повеќе овде нема да пее но ништо од тоа, па сега кога влезе во финале мора сите Калиопи калиопи да викаме? НЕ...секој си има право на избор, никој не смее тебе ни мене да ми суди што сум одберил....Кога би имал можност да бираш измеѓу (етеод памет лупам) македонски антивирус и Касперски а ти треба топ заштита, што би избрал? Ако избериш Касперски јас ќе ти речам Русофил или не си патриот? Во музика не се меша политика, музиката не распознава граници.....била Српска, Мак, Грчка или каква и да е ... музика е музика, исто како што јас навивам за Реал Мадрид никој не ми суди зошто избирам Шпански тим а не Мак.....;)
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Инспириран од многуте глупости и Epic Fail дешавки што се случуваат во нашава Македонија решив да ја отворам оваа тема. Доколку веќе има иста или слична тема тогаш избришете ја оваа.

Инаку, замислата ми е на оваа тема да споделуваме разни Epic Fail ситуации кои можете да ги најдете на интернет но тоа да бидат работи кои се поврзани исклучиво со Македонија и Македонскиот народ а не е битно дали ќе биде слика, демотиватор, видео или нешто друго...

Да почнам прв:




 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
346
Поени од реакции
146
5 минути ја гледам/читам 2рава слика...
И немам многу да кажам...


ПХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХА
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ова оди во Ретардирани Фејсбук статуси и слични работи.....ќе ја префрлат темава
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Ова оди во Ретардирани Фејсбук статуси и слични работи.....ќе ја префрлат темава
Ако, нека ја префрлат. На некои теми што неможам да им најдам соодветно место ги отварам во општи муабети па оставам админите и модераторите да ја сместат каде што треба.
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Aj нека се фрли девојчево од некоја зграда повисока:tapp:
резил невиден, се искинав од смеење
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
Едно пет минути очи исчашив додека да прочитам, многу ситно ми беше, ама уште не можам да се совземам од смеење.
А на дечково сакам диплома да му доделам. :pos: :pos:
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Дали е можно до толку да е забегана:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom