ТВ СПОРТ

F

fantomX

Гостин
Абе германското го даваат на СпортКлуб, ако имате кабловска ондак го фаќате..
Скоро во сите земји, оти Спортклуб е мрежа на телевизии во повеќе земји, германското оди на Спортклуб. Не знам ти која ја фаќаш, јас Спортклуб Србија, а и на нејзе даваат и Француско па не ми треба Алсат:)
 
F

fantomX

Гостин
Sto deka davaat na Sitel spansko...podobro da ne davaat. Samo vo sabota od 10 natprevarot, i vo nedela vo 9...ebagi! Real so Atletiko nema da davaat Sevilla ke davaat! Kopiljaci
Некогаш ако има интересен натпревар од 20:00 него го даваат, не тој од 22:00. Сепак, останува да видиме.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Абе вчера видов Реал М.-Атлетико М. у сабота од 20 часот на Фокс..
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Некогаш ако има интересен натпревар од 20:00 него го даваат, не тој од 22:00. Сепак, останува да видиме.
Абе вчера видов Реал М.-Атлетико М. у сабота од 20 часот на Фокс..
Да бе а тие преку недела а Куп ништо нема да дава СителЕра беше подобра е сега немаше насекаде ама тоа што беше беше....

Каде на Фокс
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Spansko ke davaat i na sitel i na era
Vo sabota Real (m)-atletiko(m) 20h sitel i vo nedela Santander-barcelona 19h sitel
 
F

fantomX

Гостин
Да бе а тие преку недела а Куп ништо нема да дава СителЕра беше подобра е сега немаше насекаде ама тоа што беше беше....

Каде на Фокс
Арно ама Ера е само за Скопје а јас во Прилеп?:)

Абе вчера видов Реал М.-Атлетико М. у сабота од 20 часот на Фокс..
Фокс, српски канал што е тој?
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Demir Hisar e nema SportKlub...na sitel ako ne go davat spanskono u pizdu mater da fatat.
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
a osven na A1 kade na drugo mesto davaat premier liga
 

Kajgana Shop

На врв Bottom