Супер коли низ Македонија

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
Стварно е олку евтино или некоја грешка ?

ЕДИТ: еве сега гледам на мобиле.де поскапи се по 30к и кусуро, така да некоја заебанција е огласов.
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Вчер цел ден го утепав на факултет и не го видов... не е фер:D
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913


Вчера во Бардовци, иста боја ист спојлер - ке се утепав од мотор да застанам да ја видам. Кога пројде покрај мене мислам дека асфалтот вибрираше :drk:
Иста боја ист спојлер ама немаше графити од страна.........пред 1 саат профучи на булеварот Иво Лола Рибар во Битола......кој звук го има лелеле секс !!!
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
Иста боја ист спојлер ама немаше графити од страна.........пред 1 саат профучи на булеварот Иво Лола Рибар во Битола......кој звук го има лелеле секс !!!
преѓе брутално ме премина ѕверов на партизанска, му возев 30 пред него со фиат панда од автошкола :D
се шират муабети дека била околу 1000кс али незнам колку е тоа точно
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
77
Поени од реакции
31


Видов исто вакво на Рузвелтова пред неколку месеци блиску до жолтата алфа... Jaguar XKR
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Стварно е олку евтино или некоја грешка ?

ЕДИТ: еве сега гледам на мобиле.де поскапи се по 30к и кусуро, така да некоја заебанција е огласов.
За 10к само ако е удрено и крпено, иначе не држат многу цена, се наоѓа за 20-30к
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
преѓе брутално ме премина ѕверов на партизанска, му возев 30 пред него со фиат панда од автошкола :D
се шират муабети дека била околу 1000кс али незнам колку е тоа точно
Остај, ми го направи денот.....Леле значи звук и лице имаше само за на NFS U2 ... Премногу ми направи кеф што си ја симнав Need for Speed и ќе возам Supra сеа....:D
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Професор од истиот факултет го купил Масеративо. :)
... што најверојатно значи дека често ќе го гледаме на паркинг :D

Никој сигурно не знае точна бројка, ама Скопје е преплавено од 911-ки... Што прави ова топлово време, вратот ќе си го укочи човек. И белото Ламбо има веќе од новите таблици.
 
Член од
10 јануари 2012
Мислења
131
Поени од реакции
28
еве ја .... која машина по по по .... сакам пак да ја видам :D
еее јас сакам да се возам во неа :D..денеска другар мој кажуваше се возел во супрата..вика: ќе си ги исповратев цревата од толку лепење за седиште :S :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom