Струмица

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Едвај си дојдех,.. :uvo::uvo: Од 2 30 до кај 5 саато скитах низ градо, ае у пм. Глиго, там дек шо пропаднааме, се испосечех раката, енос видех. Едвај ги осекам.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Snosti cela vecer policajcite se slikaa(grmese),dek ke im gi davat slikite? :pos2:
 

BaBy_Vik

...SiMpLy AdOrAbLe...
Член од
4 декември 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
ГРМОТЕВИЦИ ТРЕШТАВИЦИ Јас спијаах - не излевах. А пред да заспам ми стигна порака на моб. за Тошето-да пратам уште 3 пораки за негов спокој и вечен мир....а јас немамаах кредит(а и да имаах не пракам, оти не верувам у такви работи) пак заспах - МААЛЛЕЕЕ БААММ КА ЧУЈАХ - Кревето ми се затресе...Од акл излезех, си кажах Господ ли ми враке оти не пратих 3 пораки....:)
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
ГРМОТЕВИЦИ ТРЕШТАВИЦИ Јас спијаах - не излевах. А пред да заспам ми стигна порака на моб. за Тошето-да пратам уште 3 пораки за негов спокој и вечен мир....а јас немамаах кредит(а и да имаах не пракам, оти не верувам у такви работи) пак заспах - МААЛЛЕЕЕ БААММ КА ЧУЈАХ - Кревето ми се затресе...Од акл излезех, си кажах Господ ли ми враке оти не пратих 3 пораки....:)
Абе и на мене ми стигна, ама и јас немаах кредит, плус тва и не се уклучувам ного у тие работи(прати 30пораки за да си среќен дрн дрн) и после дождо лом ме направи. Изгледа и на мене ме казнува Господ хах. Таската погоре пита, ќе оде ли некој на Влатко Морал? :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Snosti cela vecer policajcite se slikaa(grmese),dek ke im gi davat slikite? :pos2:
Сликите ке ги дават вечер, у нокен клуб капела, со дј поп христо, ке има шведска маса раздавинки, тај со кандиилто е задолжан за лајт шоуто, смог и такви работи..
Слично нешто как на сензејшн блек, пошелно е да си у црно.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Сликите ке ги дават вечер, у нокен клуб капела, со дј поп христо, ке има шведска маса раздавинки, тај со кандиилто е задолжан за лајт шоуто, смог и такви работи..
Слично нешто как на сензејшн блек, пошелно е да си у црно.
дали се поканети сите ?
Или само ненајадените?
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Ak те има на неко слика, поканен си. :toe:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Сликите ке ги дават вечер, у нокен клуб капела, со дј поп христо, ке има шведска маса раздавинки, тај со кандиилто е задолжан за лајт шоуто, смог и такви работи..
Слично нешто как на сензејшн блек, пошелно е да си у црно.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Arno snosti so ne izlevah inace ke trebase i jas da odam po slikite :pop:
 

BaBy_Vik

...SiMpLy AdOrAbLe...
Член од
4 декември 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
Беше ли некој на Влатко - Морал .......мака мее шо не ојдех...типо е закон
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Беше ли некој на Влатко - Морал .......мака мее шо не ојдех...типо е закон
Јас бех.. имаше малко народ амаааа направи добра журка .. ка почна нешто се рок балади да беее.. и YU песни ного беше убаво.. а он беше.. бомбонче..:)..
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Tenka rabota vajvecer,tapa u grado,tapa na forumo,nema rabota po foliite,salbo i vrve ljubovta na nasta mladina,emi dekaa zabegal taj narod?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom