Струмица

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
хмм си испуштил мн работи не е само тоа али нема везе :)) за нас е нај убав град
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
катна гража која не ја користат лугето се додека не дојде пајакот да и ја дигне колата :toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.365
Поени од реакции
7.550
Видоф и дека имате интернет кафеа на секој ќош :)
Инаку ако пишуваш сум пропуштил многу, напиши барем дел од она што сум пропуштил.
Можеби некои работи намерно сум ги прескокнал.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Претерувате!Стварно претерувате!Претерано претерувате!
Престанете да си муабетите за вашите класни и училишта,има некој што не го интересира!Темата е СТРУМИЦА ок?
Да ви преведам ли?
слободно ти предави :) Нели глееш сите ученици тука, барем да научаме нешто :Р :rofl:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Видоф и дека имате интернет кафеа на секој ќош :)
Инаку ако пишуваш сум пропуштил многу, напиши барем дел од она што сум пропуштил.
Можеби некои работи намерно сум ги прескокнал.
та сите се на растојание од 500 м :) 2-3 само што има така понакрајот од градот...
 
Г

Грејвдигер

Гостин
У каубојското веќе има у неколку кабинете наместано компјутери...
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
слободно ти предави :) Нели глееш сите ученици тука, барем да научаме нешто :Р :rofl:

Хаха, ти пише да преведе, а не да предава, ама со оглед на тва шо незнааш да читаш изгледа и стварно треба да ти предава.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
катна гража која не ја користат лугето се додека не дојде пајакот да и ја дигне колата :toe:
Два месеца и кусур бес пари е грааж`та.
Се там си уставам коолта...Раат работа.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
слободно ти предави :) Нели глееш сите ученици тука, барем да научаме нешто :Р :rofl:
А1 забравил си да читаш да те емм там у каубојското изгледа книга не фаќаш :pos::pos::pos:
 
Член од
16 април 2008
Мислења
60
Поени од реакции
1
jako bilo vo strumica ama za zal nemam dojdeno ke tre3ba nekogas vo bliska idnia i plus nikoj ne poznavam i toaa e
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Brat realno da praame mabet , taka e, nemozas saa na primer od zemjodelskoto da odas na elektro...ili na ekonomski pa statistika , smetkovodstvo (so prv pat si gi slusnal) matematika i da ti ebat mamata :) saa ima isklucoci de...ama retki se...mos si ti, ne vikam Ne :):smir:
Можаш да одаш ама од Прехранбено на пример одаш Факултет Информатика ќе немаш никаква основа тава е само проблемо ама и повеќе учене си треба....:pos2::pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Хаха, ти пише да преведе, а не да предава, ама со оглед на тва шо незнааш да читаш изгледа и стварно треба да ти предава.
:pos2::pos2: не сум прочитал салам, ако де грешка сме луѓе праваме... овај луѓе сме , грешки праваме... :rofl:

А1 забравил си да читаш да те емм там у каубојското изгледа книга не фаќаш :pos::pos::pos:
как бе не фаќам, за денеска “истепах“ се учејќи за тесто по ел.тех. материјали :)
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
106
Па се разочарах. У понеделнико ќе да беше, дојдех у СР на излеване, и пред екстрим некоја си „Маја шо работе у селект и на која шо мајка и е од Ниш а татко и од Велес (или обратно беше не ми текина)“ ми држење предавање за тва кои се сељаци, а кои граждане.
Мислам, кој дебилен, прост и неандерталску муабет напри, кантар не го мере. Од тва шо см откажан од објаснуване и просветлуване на такви особи, си приќутих и само се смишкаах.
Ама јеби га, барем знам оти такви како неа баја се имат накотено у Струмица, и буквално треба да си го бираш друштвото за да не ти се погоде некој таков „самосвршувачки“ случај на кој што може само да му се чудеш на ак`ло.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom