Стипендии

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
106
А абер да не знае некој постојниве стипендии кога ке ги исплатат?
Пошо осеќам дека глобалната економска криза на дебело ме фаќа и мене.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
85
Поени од реакции
0
а уште колку немаат исплатено? пошто не водам евиденција како ги ставаат така трошам па, неам појма?:vozbud:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
Дали знае некој од колку саат може да се поднесуваат документи за кредити/стипендии во министерството?
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
а уште колку немаат исплатено? пошто не водам евиденција како ги ставаат така трошам па, неам појма?:vozbud:
Од лани се сите исплатени.
Но годинава не почнале да исплаќаат. Јас решив да не ги трошам до летото, мислам ако можам да издржам :icon_lol:

Дали знае некој од колку саат може да се поднесуваат документи за кредити/стипендии во министерството?
од 09.00 до 15.00 часот да ги достават следните документи ...

Па ти пишува на сајтот кај кои документи се потребни, али кој да прочита. :uvo:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
Од лани се сите исплатени.
Но годинава не почнале да исплаќаат. Јас решив да не ги трошам до летото, мислам ако можам да издржам :icon_lol:



од 09.00 до 15.00 часот да ги достават следните документи ...

Па ти пишува на сајтот кај кои документи се потребни, али кој да прочита. :uvo:
Само што прочитав на сајтот, ама фала во секој случај.:helou:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Од лани се сите исплатени.
Но годинава не почнале да исплаќаат. Јас решив да не ги трошам до летото, мислам ако можам да издржам :icon_lol:
моите седат во банка на книшка уште од прва...сеа сум трета така да се собираат...од трета уште не ми се стигнати...
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Е ова само кај нас во Македонија го има... Го "објавуваат" конечниот список, а линковите до списоците не им работат.... :bravo: :tapp:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.105
Поени од реакции
5.828
Го тргнале тоа "Објавен е конечниот список". Изгледа виделе дека имале нешто заебано.

Сега па уопште не се отвара страната...
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
јас ја отварам страната али не и конечниот список!!!!еј глупи луѓе, па што зафркаваат сеа????
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.105
Поени од реакции
5.828
Си играат курот сега... а уште на 30-ти требаше да го има списокот. Еве да речеме недела било, ама вчера имаа цел ден, требаше до сега да биде истакнат. :tapp:
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Абе се по список да им е**м ! Еден список со резултати не знат да стават на интернет ! На рапидшер нека го клат на крај краева... Ебати владата смотана ебати...
пс. Ко бев да поднесувам документи за стипендијата ми стана јасно со кој фаќам работа... :nerv:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Абе се по список да им е**м ! Еден список со резултати не знат да стават на интернет ! На рапидшер нека го клат на крај краева... Ебати владата смотана ебати...
пс. Ко бев да поднесувам документи за стипендијата ми стана јасно со кој фаќам работа... :nerv:
Не се нервирај... пред две години чекав известување дали сум добил стипендија...аплицирав у септември ми стигна у јануари...а парите почнаа да ги префрлаат у март негде...онака наеднаш...
како и да е знам дека е многу напнат период, и си во исчекување, но тоа е...ако се нервираш нема ништо да смениш...
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Ке дочекаме ли да видиме конечен список ?!?!
Ај некој ако го има по некоја “случајност“ нека го стаи тука....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom