Старки штикли

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Глупости во боја. Што е следно, Nike Mercurial на штикла?
Не викај два пати, тоа им е следно :pos:









И пума.





Еве ги и Адидас, да не бидат покуси и тие.


Али на Адида засега водат во штикли, бар за мене најмногу личат на штикла вистинска. Мада и тоа никогаш не би купила ама сепак од се останато е најдобро.

Во секој случај овие штикли се срање и оние кои ги носат да не се чудат што луѓето околу нив се смејат. Не бе ова нема М од мода.
 
K

Kicky

Гостин
Значи колку само невкусно изгледа.....Патика со штикла.....
А на што ќе ги облечеш овие? На сукњичка или на тренерки????
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
ко прво, везе немат поголема глупост не можело да му текни

ко второ научете се еднаш ... не се викат старТки :tapp: ... Госпо да чува неписмен народ
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Еднаш видов едни слични, ама не беа баш како старки, ама личеа на нешто. Ова е веќе идиотизам. Нит елегантно, нит спортско. Дебилно.
 

eugenia suarez

рудолф!
Член од
1 август 2009
Мислења
112
Поени од реакции
7
добро сеа на изглед не изгледаат лоши ама вака кога ке ги обле4еш претпоставувам грди!!! и се носат соо фармерки вака според мене хд
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Не би ги купила. На ништо не личат. Не можеш со ништо да ги искомбинираш, ни на сукња, ни на фустан, а не дај Боже на трењерки. Добро, можеби со фармерки, али и тоа ќе изгледа глупо.
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Како прво, не се старТки, туку старки. А како второ, грдотија најужасна. Ама добро, ниту прво, ниту последно одвратно нешто што се појавило на модната сцена :wink:.
 
M

M del Mar

Гостин
промашена комбинација дефинитивно...уопште не ми се допаѓа, никад не би облекла вакво нешто.
 
С

Смока

Гостин
мешање на стилови ни мене не ми се допаѓа.. немам видено во живо можеби поубаво изгледаат.. ама сепак олд скул старките на конверз се најболје им нема замена :wink:
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Имам видено вакви и интересни ми се, но никако за носење :)
...Иначе, има една тема за вака уникатно, необично парче моден додаток.
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Еве јас како машко да кажам дека кога ги видов штиклите бев WTF !!! Франкештајн комбинација, девојката како да пробува да оди на прсти изгледа од срана:nenene::nenene::nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom