Среќен роденден Xонтра Волта

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Jingle bells, jingle bells jingle all the way......уствари не, абе како беше?

Happy birthday to you, Happy birthday to you, Happy birthday недраг МариооОооООООоооооо, Happy birthday to you.

Маки a.k.a @Џонтра Волта ми е лут пошто го банирав од jakata tema, тема од која никад нема да биде одбаниран. За да покаже дека е примерен член и се уозбилил, почна да отвара теми во подфорум Фудбал. Океј Маки, пошто ти е роденден, ти простуваме за секој исфорсирано-канцероген хумор кој го шириш на форумов.
Ти посакувам да го поминеш овој ден со твоите најблиски, вусшност со никој, пошто немаш блиски, што значи дека ќе бидеш сам и тажен, како и останатите 364 дена од годината.

:'(
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Оцекат сум бил примерен член, некад морам и хумор да користам за да ве расположам малце од малце. hhhhhhhh
Фала Пеја на темава, многу ми значи, дури втора ваква ми е, ќе им кажувам на децата што никад нема да ги иам. hehe

Одбанирај ме копиле.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Оцекат сум бил примерен член, некад морам и хумор да користам за да ве расположам малце од малце. hhhhhhhh
Фала Пеја на темава, многу ми значи, дури втора ваква ми е, ќе им кажувам на децата што никад нема да ги иам. hehe

Одбанирај ме копиле.
На ден пред Исус си се родил :cuc:
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.506
Поени од реакции
11.570
Jingle bells, jingle bells jingle all the way......уствари не, абе како беше?

Happy birthday to you, Happy birthday to you, Happy birthday недраг МариооОооООООоооооо, Happy birthday to you.

Маки a.k.a @Џонтра Волта ми е лут пошто го банирав од jakata tema, тема од која никад нема да биде одбаниран. За да покаже дека е примерен член и се уозбилил, почна да отвара теми во подфорум Фудбал. Океј Маки, пошто ти е роденден, ти простуваме за секој исфорсирано-канцероген хумор кој го шириш на форумов.
Ти посакувам да го поминеш овој ден со твоите најблиски, вусшност со никој, пошто немаш блиски, што значи дека ќе бидеш сам и тажен, како и останатите 364 дена од годината.

:'(
Ај вака, бидејќи @Џонтра Волта е обожавател на фудбал, нека ги помине наредниве 4 месеци коментирајќи за спорт кој е се` што не е фудбалот - воопшто не е брз, вообичаено се игра со саати, понекогаш и 2 до 3 дена, и нема никакви навивања од трибините, на темата... Снукер.

Па ако издржи до мај 2017 кога завршува снукер сезоната 2016/2017, да коментира на темата Снукер секој ден од конкретниот турнир кој се игра, да го одбанираш.

Патем @Џонтра Волта, среќен роденден и среќни новогодишни и Божиќни празници.

Глеам ставаш лајкови, па ете честитам за лајк да добијам. Среќен.
Бреееј, уште малку и ќе имаш во просек по 2 лајка на секој коментар.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom