Среќен роденден Fantom_oh

Статус
Затворена за нови мислења.

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353

...I was seventeen, you were just a dream...

Готово еј, стиховиве од песнава не важат повеќе за тебе.:) Сега си полнолетно кАпиле и ќе одговараш за глупостите шо ги прајш пред закон.:)

Баџо, најискрено ти посакувам среќен роденден, среќно полнолетство, во 18тава година од твојов живот да си барем сто пати посреќен од 17тата, без секирации и да ја поминиш до тие особи шо ги сакаш и нормално тие кои те сакаат тебе.:back: Па да дочекаме и да се ишишаш, рајт?:icon_lol:
Уште многу години да си ги славиме во родендениве во ваква атмосфера и другарство. Уште еднаш, среќен роденден. :back:


Подранив малце со темава пошо не ќе сум тука во 12 и плус сакав да сум прв кој честитат. :) Кисес.
 
Г

Гоццццце

Гостин
Среќен Роденден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
А

Ајсшутер

Гостин
Среќен роденден Fantom_oh се најубо нек ти бидит на охридски малце :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Еееееоооо! На кој му е роденден?? Ајде среќен роденден (иако и јас подранувам.:)) се најубаво, многу љубов, среќа, здравје и некој ден да одиш да ги гледаш Челзи во живо!:vozbud:

Се најубаво и секој ден да ти биде уште поубав од претходниот!:helou::back:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Филип,

Нека овој ден ти биде најсреќниот во твојот живот. Полниш 18 години, стануваш полнолетен, нов лист во твојот живот. Биди секогаш насмеан, среќен, дружељубив и зачувај си ја твојата смисла за хумор која не` смее сите.
You are special, не за џабе делиш роденден со Тина Тарнер, Наташа Бедингфилд и Антонио Пуерта :)


Среќен роденден мај френд.



Би ти посакала голем успех и на Челзи, ама тоа мене не ми одговара, така да - :smir:
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Ајде Фантомчо нека ти е Среќен Роденденов, да се уозбилиш малку :pos:
Шалаааа... Остани ти таков каков што си :vozbud:
Се најубаво :back:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
ФИЛИПШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!! Среќен роденден, здравје, среќа, љубАв најмногу, и се` најубаво! И не си стар, уживај. :back:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
епа среќен роденден бате полнолетен а??
епа се најубаво поздрав
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Среќен роденден. Многу успех понатака. :)

Утре да не идиш в школо, право кафиќ.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom