Среќен роденден Dejan_K

Статус
Затворена за нови мислења.

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Среќен роденден сине и се најубаво ти посакувам :je:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Neka ti e sreken i od mene, i golem da ti rasne 'maliot', i da mu igrame na svadbata. I devojkite da chekaat na red za tebe... i sho da ti kazam be? Zdrav i ziv bidi i ... so um! Pozdrav
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Срекен брдеј брате, се најубаво и како шо пишаа ова година поуспешна од минатата (=
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Среќен роденден и се најубаво.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
13.133
Ејјј на кого му било роденден денес:) Друже среќен роденден знам дека зафатен си со учење ама бар мани ја тоа книгата за моменти излези надвор додека не почне да се расипува времето. Anyway убаво да си го поминеш денот без многу пореметувања (ќе ти треба свеж ум за утре:)) и утре покажи и на откачената од што си направен.
 
Член од
3 септември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
Деки, да бидеш жив и здрав, да и возвратиш на кхм кхм...С. на ист начин, и биди среќен! :) Е,да, секоја да ти се даде!
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
среќееен родендееен!!!се најубаво,да имаш супер година,подобра од сите претходни:)
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
happy birthday to you,happy birthday to youuuu,happy birthday dear dejan_k,happyyyyy birthady toooo youuuuuuuuu
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Deki SREKEN RODENDEN neka ti se ispolnat site zelbi da polozis morfologija pa posle da zavrsis fakultet i magistratura,da si fatis sexy zenska i da ti rasne kureto.:back:
 

Mind In Motion

Smirking Revenge
Член од
29 мај 2007
Мислења
816
Поени од реакции
46
Деко, дуд, СРЕЌЕН РОДЕНДЕН! Нека ти растит онаквото...:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom