Среќен роденден и полнолетство Џену Грл!

Статус
Затворена за нови мислења.

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Среќен роденден Џену..
Ииии повели торта
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Dzenuu aj HBD
da dade gospod site tvoi zelbi da ti se ostvaraat`
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
среќен роденден... најзабавната десетка, а? ;)
еnjoy! :)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Среќен роденден Супер Модераторке ти посакувам среќа и љубов, многу успеси во спортот, да навиваме и да ја бодриме Македонија во сите спортови, да си продолжиш со одличните моменти на форумов, како член којшто одлично си ја врши должноста и секогаш знае правилно да постапи во најразлични ситуации, да си се запишеш на факултет и да си редиш многу успеси во животот! :smir:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Џен, среќен роденден, да си здрава, жива, со силна волја, посветеност и памет и све ќе биде у ред.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
е па ај среќен роденден, да си жива и здрава до 101 и назад, многу успех во пливањето и....сите желби да ти се исполнат....:smir:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Среќен роденден и се најубаво :back:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
4th Sept. 1972 : U.S. Swimmer Mark Spitz wins a record seventh gold medal at the 1972 Summer Olympics in Munich.

27 години подоцна... :icon_cool

Рекордерке најдрага! Денес е специјален ден. На овој ден пред 18 години, се роди едно бебе, кое денес на сите ни е најдраго и намило! Сакам да ти го честитам роденденот и што и да ти посакам нема да биде доволно, затоа што ти го заслужуваш најдоброто од најдоброто! Затоа само ќе кажам дека ти посакувам најмногу здравје, највеќе љубов, највеќе среќа! Секој ден и секое утро да ти биде поубаво од претходното! Да ги срушиш сите рекорди, да отидеш на Олимпијада... само најубави моменти! И секогаш, ама секогаш да го имаш тој твој посебен победнички дух и насмевка со која ни го разубавуваш денот на сите!

Гушка најголема лепото! Најсреќен роденден од срце! Ај лав ју мај систер! :srce::srce::srce::srce::srce::srce::srce::srce:
Фала ти премногу систер и за подарокот и за напорите што си ги направила за да ја отвориш темава :icon_lol: Знаеш колку те сакам :)


Среќен роденден Фрос, голема да растиш, многу успеси на пливачките патеки, како и во сите други сфери во животот. За возачка да положиш, и така натака.

Cheers. :back:
I am on my way :) Thanks.

Фросина ај најсреќен роденден ... (а вие двајцата далаверџии погоре ќе видите што ќе ви направам:nenene:)

Уште повеќе рекорди да ни собориш ... остатокот од честититките лично ќе ти ги врачам :back::smir::back:
Aјде, чекам :pipi:
Јес, сега е полнолетна :zlo:


Среќен роденден!
:pos2: Ме изнасмеа. Фала ти и на тебе :back:

Фросе, среќен роденден!
Сега можеш да постираш во темите на леандра заштитени со возраст! :pos:
Туку, ај да се вратам на честитките: успех на секое поле, па следно вака да се частиме за возачка! :je:
И да ги лакираме заедно ноктите на блок математика.
И да се сакаме како до сега.
И да те гушкам утре многу! <33
Уште еднаш, среќен роденден, те сакам највеќе ретардо моја! -ретард
Првиот болд: Уште од денес ќе почнам :icon_lol:, a вториот болд, малку морген :pos:
Фросе, среќен роденден, сè најубаво, многу здравје, среќа, љубов и остало... И секако ти посакувам голем успех во пливањето, да бутнеш уште многу рекорди, а и да си дочекаме уште многу титули на Манчестер! :)
BELIEVE :)


срекен роденден а и едно вакво не ке ти дојде лошо некад
Не добро, одлично ќе биде. Ти благодарам и на тебе :back:

Welcome to the world of the grownups Фросе, иако верувам дека веќе одамна го чекориш тој пат. Ќе ти посакам сето она за што се бориш да го доживееш во полн ек, успесите да те пратат како и на професионален така и на приватен план, да си ја чуваш љубовта кон она што те прави среќна, а ако не ја имаш досега пронајдено, да ја трагаш со помалку солзи а повеќе насмевка. Среќен роденден:)
Мило ми е што сум ти оставила таков впечаток. Благодарам за искрените честитки.

Нема везе, јас спремив тема за во 23:45 синоќа, ама од инат не ја отворив! Ха Ха!

Полнолецфо...мераци :) Си знајш ти шо ти посаквам (ваљда).

:smir:
Знам што ми посакуваш, само најубаво :)

Епи бе брдеј

ааа сега си и полнолетна.... сега го привлече внимението на чичко Лет....
:pos2: Фала чичко Лет

Незнам што ти честитаат? Возрасниот свет е досаден. Duuuh.
Среќен роденден. Една година не менува многу. Чувај си детето во себе. (нормално, не мислам literally :icon_lol:)
Годините се само бројка. Детето во тебе никогаш не умира, секој човек си го наоѓа тоа дете во себе кога ќе сака. :) Фала многу.

среќен роденден за најдобриот спортски модератор...кажи им фала на мама и тато(од мене) што пред 18 години и 9 месеци направиле нешто убаво за доброто на светот
Благодарам Аце, ќе им пренесам :pipi:

aaaw, имаш еден од најдобрите датуми во годината за роденден! Речиси најдобриот :)

Среќен 18 роденден, се што сакаш да ти се исполни, и да бидеш многу среќна! :smir: Не ми текнува ништо подобро :/ Во секој случај, се најубаво! (А)
Демек 5.9 подобра дата ќе беше? :icon_cool амУри, и песна има за 4.9 xD Фала Кики, па од другата година здравје Боже колешки ќе станеме :)

И од мене Ваит, нека ти е среч-но! :back:
:pos2::pos2::pos2: Честитка на годината.



Дечки и девојки, ви благодарам и на другите за искрените честитки и на тие што ќе ми честитаат, да сте ми живи и здрави и сиве овие убави работи што ми ги посакавте од се` срце да ви се вратат дупло во фамилијата, па само за убаво да се гледаме. Ве сакам :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom