Собиранка- Септември 2011

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Дечки видеото кога Сусаро пее е закачено на јутјуб, ама ставено е во приватни видеа, сеа да добијам дозвола од него, па да видам како се делеа линкови од приватни видеа.

Квалитетот на снимката е на пристојно ниво, плус е осветлено малку во онлајн софтверот за средување видеа на ЈуТјуб.
 

sasha4fiercef

Титула по желба
Член од
9 август 2011
Мислења
167
Поени од реакции
64
Ај прво среди си ги мислите па напиши разбирливо, вака делуваш на дислексичар со говорна мана.
Нема проблем, те разбирам адолоцентските години не дозволуваат за разбирачка на еден нормален пост а па камо муабет на високо ниво :tapp:
Ако имаш желба и ТИ и ЛИДИЈА, да се најдиме негде, па да има и некој да скрола на туѓите црнохронични дешавки, напишана од мојата рака. А?
Не за нешо туку сакам да ми дозволиш да видам и јас тоа три-килиограмскиот гел на косата кој преминува во тег на глава. Може по грешка да те издупи некој еж. :D Мислам интересно е :love:
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Нема проблем, те разбирам адолоцентските години не дозволуваат за разбирачка на еден нормален пост а па камо муабет на високо ниво :tapp:
Ако имаш желба и ТИ и ЛИДИЈА, да се најдиме негде, па да има и некој да скрола на туѓите црнохронични дешавки, напишана од мојата рака. А?
Пффффф аахаахаххаахха.... Не бе ти си дислексичар со тапија. Пази на репутацијата само, немој да ти штети другпат кога ќе сакаш нешто да кажеш меѓу редови. :icon_lol:
 

sasha4fiercef

Титула по желба
Член од
9 август 2011
Мислења
167
Поени од реакции
64
Пффффф аахаахаххаахха.... Не бе ти си дислексичар со тапија. Пази на репутацијата само, немој да ти штети другпат кога ќе сакаш нешто да кажеш меѓу редови. :icon_lol:
Нема, си ја дигам по твоиве 422435 минутни составувања за еден пост :D Размисли за поканата ...
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Луѓе престанете не ви личи, лични препукувања по пп, стварно ми е срам да ве читам вака, од една фина собиранка правите лош впечаток. Не е ич ОК!
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
А да си продолжите по приватни пораки?Не би било лошо..
 
D

dystopian

Гостин
Не си достоен да ме цитираш, покрај такви тролови изгубивме многу квалитетни членови. Си земам за право да не ти одговорам на прашалниците оти ќе треба да отворам ниски врати па не ми личи на репутацијата ...

Меѓутим те ти го со голем фонт:

Член од:
четврток
Број на мислења:
13
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
3
Не е проблем тоа, ќе стекнам форумско искуство, некогаш и ќе го поминам јубилејниот илјадити пост ама ти ќе останеш глупав засекогаш, тоа е проблемот....
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Следната собиранка да честиш поради стартот на твоето размислување. Тоа е знам дека си престанал да чкрташ по пештери :D
Што бе толку од силењето !? Тууу ја мислев по бурек ќе ме пратиш, кога тоа ти ни за јогурт си немал. Тапа брачко, тапа.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Луѓе престанете не ви личи, лични препукувања по пп, стварно ми е срам да ве читам вака, од една фина собиранка правите лош впечаток. Не е ич ОК!
Нека си играат каубојци и индијанци, кај и да е ќе дојде шумарот ( Дарк Кинг ) и ќе ги избрка. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom