Сестрата/братот на другарот/ката

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.726
Поени од реакции
35.215
Нема нешо шо ја не знам бе. :rolleyes:
На 16 јас не се правев позрела и попаметна од тоа што бев. Сега чат-пат се правам. :coffee:
Кога си мал се правиш голем, кога си голем и ти натежнат обврските ќе сакаш да не си зрел и да се однесуваш како мал, ама нема :D
Од многу памет глава боли, ако држиш часови за тоа говорот на тело пиши ми во порака, а може и ќе ме бендисаш во живо, ова форумите и социјалните мрежи се само колку да се пополни време ;)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.962
Кога си мал се правиш голем, кога си голем и ти натежнат обврските ќе сакаш да не си зрел и да се однесуваш како мал, ама нема :D
Од многу памет глава боли, ако држиш часови за тоа говорот на тело пиши ми во порака, а може и ќе ме бендисаш во живо, ова форумите и социјалните мрежи се само колку да се пополни време ;)
:facepalm:
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Брат ми реално да има шанса би ми ги свртел сите другарки ако земам во обзир дека викав 2 другарки на кафе дома ради него...не му давам :D а он и си се шали така инаку мирен е има сериозна врска :P

а што се однесува на мене не дека јас не гледам...ама јас не зборам пред него :D
јас само очи плакнам со нив пошто некако сите се зафатени а и така постари...
има еден што е ептен убав и харизматичен и се тоа башка свири гитара а јас иам гитара и кога доаѓаше ми свиреше и ме учеше пошто бев почетник...мех мераци :свиркам::love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom