Семинарски, состави, есеи, задачи

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Ми треба материјали за лизинг или за биланс на успех по сметководство или па најубо ако имате готова семинарска.
 

JLO

Член од
10 јануари 2016
Мислења
11
Поени од реакции
3
Ми треба семинарска на тема: Фискалната политика на некоја земја од ЕУ (Германија, Швајцарија, Норвешка, Хрватска...)
 
Член од
17 јануари 2016
Мислења
3
Поени од реакции
1
Ke moze li nekoj da mi dade ako ima esej za Eskortno Obezbeduvanje od 1 stepen ... mi treba MNOGU HITNO !!!

Ke si platam ako treba... :/
 
Последно уредено:

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
723
Поени од реакции
1.908
Да не има некој семинарска за Унитарна држава, ќе платам колку треба.
 
Член од
4 февруари 2016
Мислења
22
Поени од реакции
3
Дали некој може да ми напиши состав за Тартиф? (во воведот да има општо за одмаздата и да нема раскажување на случки во составот)
Втора тема „ Просветителство во Македонија“ (исто да нема раскажвање а да се споменуваат Џинот, Синаитски итн..)

Ако некој има за било која од овие две теми нека пиши во коментар
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
62
Поени од реакции
1
Некој да ми напише текст како се слават празниците, односно темата е слово за празниците, но да нема раскажување итноо.
 
Член од
1 март 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
moze nekoj da mi prati pismena za antagonizmot megu gligor i arso vo "pustina" od Abagjiev??? hitno mi treba za denes.. Fala
 
Член од
31 октомври 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Здраво,некој да не има нешто на темата:Потрагата за смисла на вечен живот (бесмртност) во епот за Гилгамеш?
 
Член од
15 јули 2015
Мислења
10
Поени од реакции
0
да не има некој нешто за гилгамеш и илијада
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Здраво,некој да не има нешто на темата:Потрагата за смисла на вечен живот (бесмртност) во епот за Гилгамеш?
да не има некој нешто за гилгамеш и илијада
Разгледајте на странава
Сите дела шо се обработуваат во средно ги има.
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Nikad neam pobarano drug da mi napise vakvo neso, tolku ste nesposobni eden esej da napisete pa sto ostanalo za drugo. :tapp:
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Eve go debeliov, ajde kasni sendvic neso smiri se i ne zamaraj, nikoj ne ti e kriv za ocajniot zivot sto go imas
 
Член од
2 јули 2015
Мислења
121
Поени од реакции
18
Некој шо продава писмени работи да не познавате?Итно ми треба.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
За сите ваши потреби за семинарски, дипломски, магистерски трудови проектни задачи, писмени состави и есеи контактирајте не овде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom