Сакам да знам!

Член од
22 ноември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
5
Abe ti kazha Ivica, ce si go prashash makstoeot. Toa e individualno, situacija, komplicirano, simpaticen gazda......
Ама ја прашувам колку е отприлика за умерено запушена? Не можам да добијам на телефон ни еден водоводџија..
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.876
Поени од реакции
6.117
Ама ја прашувам колку е отприлика за умерено запушена? Не можам да добијам на телефон ни еден водоводџија..
E toa e!
Site se Deutschland!!!
Zablogodari mu na SDS I DUI.
A racunaj 1000ce sekako
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.825
Поени од реакции
9.589
Знае ли некој каде може да се оди на часови јога, ама да е добар инструкторот, не некој што нема благе везе..прашувам за во Скопје?
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.480
Поени од реакции
19.834
Знае ли некој каде може да се оди на часови јога, ама да е добар инструкторот, не некој што нема благе везе..прашувам за во Скопје?
Стара си,ке се прекршиш, ке се испозаплеткаш,после ни бијонсе сс помош на википедију не ке може да те отплетка.

Шалу се.
Ја знам за едно место,викаф добро е.Еве најде ги ја на гугл срч,иако неам фејсбук,страна ми се отфори.Еве разглеај си,контактирај ги.


Чекај,православие нели беше протиф јогу?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.728
Поени од реакции
35.226
Ама ја прашувам колку е отприлика за умерено запушена? Не можам да добијам на телефон ни еден водоводџија..
Побарај тука: https://www.daibau.mk/objavi_proekt/odrzhuvae
Автоматски споено мислење:

Знае ли некој каде може да се оди на часови јога, ама да е добар инструкторот, не некој што нема благе везе..прашувам за во Скопје?
Добра е инструкторката :D
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
Дали може да се патува за Србија со стара лична карта , дали некој поминал, прават ли на граница проблеми?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.545
Поени од реакции
703
Дали може да се патува за Србија со стара лична карта , дали некој поминал, прават ли на граница проблеми?
Да може да се патува со лична карта издадена од Република Македонија
 
Член од
31 јануари 2024
Мислења
270
Поени од реакции
931
Сакам да нарачам неколку книги од Амазон. Знае некој ТОЧНО да ми каже каква е ситуацијата со плаќање царина на книги?
 
Член од
13 август 2023
Мислења
576
Поени од реакции
1.360
Сакам да нарачам неколку книги од Амазон. Знае некој ТОЧНО да ми каже каква е ситуацијата со плаќање царина на книги?
А да ги порачаш Лерин и да си ги земиш, ни царини ни пичке материне. Пред некое време праев муабет со еден лик, редовно нарачувал дресови во некое карго во Лерин, па си ги подигнувал, плаќал некое евро за услуга само.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.876
Поени од реакции
6.117
А да ги порачаш Лерин и да си ги земиш, ни царини ни пичке материне. Пред некое време праев муабет со еден лик, редовно нарачувал дресови во некое карго во Лерин, па си ги подигнувал, плаќал некое евро за услуга само.
Istoto e kazhano od mene pred meseci meseci meseciiii.
Ama koj da cita....
 
Член од
31 јануари 2024
Мислења
270
Поени од реакции
931
А да ги порачаш Лерин и да си ги земиш, ни царини ни пичке материне. Пред некое време праев муабет со еден лик, редовно нарачувал дресови во некое карго во Лерин, па си ги подигнувал, плаќал некое евро за услуга само.
Кај кого во Лерин? Треба да биде нечија адреса, не познавам никого таму.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.876
Поени од реакции
6.117
citaj podobro shto ti pishuvaat pogore.
Imash DHL Post Box. Ednash se registrirash i go koristish 100 godini. Site pratki ti doajgaat tamu ! Te koshta NULL; ZERO ; NADER; NIX €


Screenshot 2024-02-28 at 22-24-33 DHL Locator Results - DHL Service Points and Drop-off Locati...png


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom