Разликата во години

A

Antigona

Гостин
Ove navode je potvrdila i Vučkovićeva, koja je za magazin "Story" otkrila da, bez obzira na razliku od 15 godina, nikad nije bila srećnija u ljubavi.

- Zaljubljena sam do ušiju, čini mi se da traje ceo život - priznala je pevačica u ekskluzivnom intervjuu.



Ја обожавам значи . Ептен ми е сексипилна и ватрена :love:

 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078



Ја обожавам значи . Ептен ми е сексипилна и ватрена :love:

И ја обожаваш сликата и шминката, Сликата и ја правел професионален фотограф(алал да му е), Шминката ја правел професионален шминкер (алал да му е)
:)
 
A

Antigona

Гостин
И ја обожаваш сликата и шминката, Сликата и ја правел професионален фотограф(алал да му е), Шминката ја правел професионален шминкер (алал да му е)
:)
Не друже , рандом слика ставив од неа . Како појава ептен ми е ватрена жената и не мора на слика , пушти некој нејзин настап на Јутјуб :)

Туку темата е за разлика у години, а ко што може да се забележи не ќе да се проблем 15 - 20 години разлика :P
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Не друже , рандом слика ставив од неа . Како појава ептен ми е ватрена жената и не мора на слика , пушти некој нејзин настап на Јутјуб :)

Туку темата е за разлика у години, а ко што може да се забележи не ќе да се проблем 15 - 20 години разлика :P
Не се, невелам дека се :)
Поточно на некого му се важни годините и тој си бара согласно на неговите гледишта, некој пак сака само љубов. Голем свет, секој со своето.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Ме интересира вие што имате девојка или дечко која е вашата разлика во годините ? Оние кој немаат девојка или дечко која разлика сакате во години да ја имате доколку се решите за врска ?


Јас немам девојка но кога би имал никогаш не би гледал многу на годините, добро сега да не е ептен стара или премногу па и млада.


Ако има ваква тема нека се спои со оваа.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
3 години сум јас постар. И таман ми е, кога би бирал тука некаде би бирал, макар шо ништо не мора да значи, и 5 години помала и 5 години постара, можи да се погоди чума, така да...........:D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Пет дена.

Се е ок инаку доколку не станува збор за некоја огромна разлика.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Доста битно е дали двајцата се донекаде изградени како личности т.е 25+ години или не. Што постари особи помалку е битна разликата во годините.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
2 godini sum postar, na godini. Ona od mene 4, na intelektualnost.

Koj ke ti kaze be brat. Variraat ovie raboti.
 

Prestapnik

Кондураџија
Член од
10 јануари 2015
Мислења
418
Поени од реакции
342
Не друже , рандом слика ставив од неа . Како појава ептен ми е ватрена жената и не мора на слика , пушти некој нејзин настап на Јутјуб :)

Туку темата е за разлика у години, а ко што може да се забележи не ќе да се проблем 15 - 20 години разлика :P
Сега може не, ама за 15 години и те како ќе бидат. Таа ќе има 60, тој 40, веќе нема да му го дига, ама затоа ќе му го дигаат други пи*иња на свои најубави 20-30 години.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom