Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Викоторгг може ли и мене една анализа?
 

elen4e_bonjovi

Dark Angel
Член од
10 мај 2006
Мислења
240
Поени од реакции
0
Еве од мене една анализа за Фантом..па да видиме:

со него се запознав по пораката што ми ја прати дека бил роден еден ден после мене, што значи дека сака да отвара нови контакти, да се дружи, што е мн јасно. Мн е смешен и секогаш има некои фори кои сите наоколу ги прифаќаат, како тогаш со штрумфовите. Има слисла за хумор, како Охригјанец. Има свое јас и се интересира за многу работи. Сака се прв да дознае, што го сфатив од рецките што ги запишуваше за темава “Се е*ев“. Сака да се дружи и со припадници на понежниот пол, и знае да ја здобие нивната доверба, и да покаже дека знае да чува тајни :wink:. Верувам дека знае и да сака искрено, само ја чека онаа вистинската :pos: Комуникативен е доста и има добар вкус за музика, едвај чекав да пушта музика на Кајгана Радио :D Др не знам што да кажам, не е срамежлив и да да не заборавам страстен навивач е за Челзи, се секавам колку се нервираше кога изгубија од Ливерпул :baeh: хехехе..тоа од мене.. се надевам дека нешто погодив :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Еве од мене една анализа за Фантом..па да видиме:

со него се запознав по пораката што ми ја прати дека бил роден еден ден после мене, што значи дека сака да отвара нови контакти, да се дружи, што е мн јасно. Мн е смешен и секогаш има некои фори кои сите наоколу ги прифаќаат, како тогаш со штрумфовите. Има слисла за хумор, како Охригјанец. Има свое јас и се интересира за многу работи. Сака се прв да дознае, што го сфатив од рецките што ги запишуваше за темава “Се е*ев“. Сака да се дружи и со припадници на понежниот пол, и знае да ја здобие нивната доверба, и да покаже дека знае да чува тајни :wink:. Верувам дека знае и да сака искрено, само ја чека онаа вистинската :pos: Комуникативен е доста и има добар вкус за музика, едвај чекав да пушта музика на Кајгана Радио :D Др не знам што да кажам, не е срамежлив и да да не заборавам страстен навивач е за Челзи, се секавам колку се нервираше кога изгубија од Ливерпул :baeh: хехехе..тоа од мене.. се надевам дека нешто погодив :)
СПенк ју, све погоди ;)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Eve jas do probam za Ashley

Ashley
e mnogu interesna osoba u sustina.
Ja pratam i mozam da kazam deka vredi vo sekoj pogled na zbor.Od avatarot se gleda nekoe neraspolozenie no toa e privremeno so ogled na toa sto prethodnite avatari i bea so optimisticki pogled. Prirodna, vesela licnost koja ne se privzuva za sekogo, treba da se dokazete vo vistinsko svetlo pa togas da go vidite vaseto zeleno. Skromna i dozvoluva seir na nejzina smetka, zasto da ne koga toa i e najsmesno. Po postovite se gleda deka e zaljubena, sto dopolnitelno i dava volja i energija za obvrskite koi nadoagaat. Si ima odredena granica do kade treba da se odi vo nekoi situacii, umee da proceni sto e loso, a sto ne e. Citiram: " Друштво и добра музика ми се две најважни работи.." ova bese odgovor za izleguvanje, znaci saka da se zabavuva i socijalizira.
Saka da patuva na onie mesta so istorisko znacenje kade gi naveduva Rim, Venecija i Praga i ednstavno da uziva. "До сега не жалам за ништо што сум пропуштила."-Znaci odi napred ne vrtejki se sto se slucilo, sto bi trebalo da se sluci, sekoj si uci od sopstvenite greski. Najmnogu go ceni semejstvoto pa potoa drugarstvoto sto ukazuva na privrzana licnost. Veruva vo ljubovta i e nepopravliv romantik. Optimist do kraj i ne se razocaruva ako nesto loso se desi." Постојано барање на својата среќа, преминување низ безброј препреки. Успеваме во тоа што сме го замислиле. Но тоа не ни е доволно и сакаме уште.. и уште.. и паѓаме.. пак стануваме и продолжуваме.."= nejzinoto svakanje za zivotot. Tuka, pak se potvrduva onaa optimistickoto vo nea, onaa borba za poveke. Sekoj nejzin post e pozitiven, realen, ne sekogas sodrzaen ama so pozitivna cel. Ima kazano deka ima "авантуристички дух :)" saka da se zabavuva. Si se saka sebe si sto e mnogu dobra osobina, se prilagoduva na okolnostite i gi prifaka site kakvi takvi. Ashley prodolzi taka:)

Epa se potrudiv, ako moze sega nekoj za mene:helou::helou::helou:
 
А

Адриано

Гостин
во следните неколку реда ке се обидам да го опишам членот над мене:
lol овоа е тешко оти на сликава се гледаат само нозе сепак девојката има 20 години пообразована е од мене дефинитивно е за запознавање на луѓе од форумов (инаку не би била тука) и испратив пријателство се надевам дека ке го прифати често забележувам дека има добри постови и се обидува да помогне на другите колку што може..
друго стварно не ми текнува се надевам дека е добро ако знае некој подобро нека напише..ина4е ке ја замолам да написе било каков пост побрзо оти моментално има 666 мислења :helou:
сеа кој може нека се обиде за мене:salut:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Виктор, ај лошиот админ распукај го! :)
Многу работа вечерва... Доктор Викмунд Фројд, вака го оцени субјектот Мистичен...
Мистик конечно има никнејм на место. Луѓето форумот го сметаат за забава, а тој е тука на работа и нема што да сподели со луѓето. Вистински мистичен, ако сакате да се дружиме ќе одиме на фудбал. Аватари, потписи само оддаваат слика за работливост. Штета што е женет, инаку ќе речев девојки, навалете. :)
Да кажам дека е интелигентен нема потреба, на никому не му е тоа важно, особено на него, бидејќи сите веќе знаат. Она што мистичен ќе каже не може да е грешка. Ако е грешка, девојка му го сматила умот :pos: Ме потсеча понекогаш на Silent Bob, молчи, чита и прати, ќе се искараме како мали деца и тој ќе повиши глас и како верници пред Господ ќе се разбегаме. Но сепак е толерантен и многу по фин од многу луѓе кои не се ни близу до неговиот статус. И не мислам само на интернет сферата.
А сепак и покрај сите тие особини нема услови за надградба на коса :)
Деца, батко Мистичен нека ви биде идол... само не претерувајте со јадење... :)
Crazy in Love напиша:
Викоторгг може ли и мене една анализа?
А ги заврши ли тестовите што ти ги дадов? Анализа без индиго текстот не може да биде... :)
Девојкава не сум ја шпионирал навечер и не знам многу за неа. Ако има момче набргу многу ќе се разочара, ако нема ќе запознае некого, ќе се заљуби и ќе има 8 деца. Тешка иднина :) Ама мислам дека е првото. Многу ми е жал што цело време истото го вртам на форумов и за други членови. Деца, на тие години нема љубов. Има уствари, ама таа се крши. Доаѓаат обврски, потешкотии, детската љубов веќе треба да прерасне во сериозна врска која бара многу откажувања, жртвување, попуштање, и одерекување од себе. Дури и да успееме да најдеме двајца кои ќе успеат да се сакаат толку многу, нема да успеат да се изборат со своите демони. Ќе сакаат да живеат, да шетаат, да имаат други партнери, сешто има. Ако крејзи нема дечко секоја чест. Да се биде среќен сам со себе е најубавото нешто што може да се доживее во денешно време. Ако имаш дечко, спреми се за пекол. идејќи ќе го проживееш останале заедно или не... сеедно е. Мило ми е што си среќна сега, се надевам ќе останеш за секогаш. Ако не останеш среќна, јави му се на некрофилија, и тој е тажен. :)
lady напиша:
bi bila pocestena da dobijam edna analiza
Лејди е... комплицирана. Впрочем ги помина пубертетските болести одамна за да биде едноставна. А ми текна сеа, како беше она...жена пред 15, ја легнувате во кревет и и кажувате приказна, жена до 25 и кажувате приказна за да ја легнувате во кревет, имаше уште... ама поентата ми е , после тоа со отворени карти се игра. Лејди има цел во животот гарант, само колку може да стигне до него...
Сепак е нормална, извини ама така е. Анџелина Џоли, мислиш за себе дека си уникатна, филм музика мода... типична млада девојка која сонува за голем успех. Направи нешто лудо, инаку остана статистика. Сега малку ЈуТу ми кажува дека ја сакаш Маракана, ама и таа се искомерцијализра веќе. Пријави се на конкурс веќе, што има врска, пробај. Ако имаш работа, барај нова. Направи малку забава за својот мозок. Биди поинаква од тоа до сеа... пркни со животот...знаеш дека вреди и дека сакаш нели? :wink:
Fantom_oh напиша:
дај бе една анализа за мене
Фантом, тебе не ти треба анализа, тебе ти треба третиот камен од кај мене од кајсијата на запад кога гледаш. И силно по глава. :pos:
Се зезам. Фино момче си, само олабај со желбата да доминираш на секое поле. Запамти, во животот никогаш не може сите да те сакаат. Ама тоа нема ни да ти прави проблем, толку си сигурен во себе што ако некој те нападне ќе помислиш дека е луд :lud: Сакаш да си центар на внимание, знам... кој не сака, само ти сакаш многу. Јас вака мислам. Нема ништо лошо во тоа, само немој да се стекнуваш со слава преку туѓ грб. Додека се качуваш не гази на некого на грб, биди фин, и добар со сите, зашто добрината не ја памтат луѓето, ама ако си лош, ќе сакаат да ти се осветат, а тоа е полошо.
Сега те гледам дека се бараш, што сакаш од себе и од животот. Ако, таман години за тоа. Мислам дека сепак ќе искочиш океј момче. Само да не заглаиш со дрога. :)
zafrknata напиша:
Aj naprai mi analiza
Ресенчанче. Мало и слатко. Оваа девојка колку јас знам сака да се забавува по цена на живот. Нема за неа не може, пие и пуши а... добро барем станала полнолетна во меѓу време. Еве што јас мислам за тоа.
Изгледа одлично, и затоа привлекува секакви морони. А кога човек се дружи со секакви идиоти почнува малку да прифаќа од нивниот начин на размислување. А инаку е паметна девојка. Ама ете, што се вика лошо друштво и... си се свртел, си ја изгубил. Не, таа ќе биде паметна и нема да направи такво нешто. Знаеш, младите имаат само два правци да одберат кога се работи за генералниот успех кој ќе го обележи нивниот живот. Или ќе се препуштат на уживање и ќе заебат се па ќе се видат себе на 50 години или под земја или со 3 деца кои не ја знаат азбуката... или ќе работат вредно, ќе ги истргаат маките на млади години, и потоа свесни ќе можат да решат која финеса да ја одберат и како да си го моделираат животот понатаму. Ако се зезаш сега, немаш шанса за да одбираш на следното ниво. Нема друго ниво. Ако бидеш паметна... ехеееее, можности колку сакаш. Имаш среќа да живееш во 21 век, па време за лудување секогаш ќе има. Но кога имаш 30 многу подобро знаеш што е добро а што не, затоа сега послушај совет. Не од мене, од некој кој веќе има 30 или повеќе. Нема шанси да те испуштиме од раце... јасно?!?!?!?! :)

Тоа е се за вечерва, офис клоузд. :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А ги заврши ли тестовите што ти ги дадов? Анализа без индиго текстот не може да биде... :)
Девојкава не сум ја шпионирал навечер и не знам многу за неа. Ако има момче набргу многу ќе се разочара, ако нема ќе запознае некого, ќе се заљуби и ќе има 8 деца. Тешка иднина :) Ама мислам дека е првото. Многу ми е жал што цело време истото го вртам на форумов и за други членови. Деца, на тие години нема љубов. Има уствари, ама таа се крши. Доаѓаат обврски, потешкотии, детската љубов веќе треба да прерасне во сериозна врска која бара многу откажувања, жртвување, попуштање, и одерекување од себе. Дури и да успееме да најдеме двајца кои ќе успеат да се сакаат толку многу, нема да успеат да се изборат со своите демони. Ќе сакаат да живеат, да шетаат, да имаат други партнери, сешто има. Ако крејзи нема дечко секоја чест. Да се биде среќен сам со себе е најубавото нешто што може да се доживее во денешно време. Ако имаш дечко, спреми се за пекол. идејќи ќе го проживееш останале заедно или не... сеедно е. Мило ми е што си среќна сега, се надевам ќе останеш за секогаш. Ако не останеш среќна, јави му се на некрофилија, и тој е тажен. :)
Се е погодено,освен болдираното.Не ќе да е првото,затоа што немам дечко:pos: :pos:

Инаку фала на анализата!:pipi: :smir:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Epa cekam analiza edno 2 meseca, pred nekolku dena napisav post za da ve potsetam oti seuste cekam, no nekoj od moratorite/administratorite mi go izbrisal postot bidejki verojatno mislel deka ne gi ispolnuvam uslovite... Ja analizirav ~~~ The Vampire ~~~ pred 10-15 strani....

Pa daj, ne e mozno da sum tolku slozen, pa nikoj ne moze da napise nisto za mene, ili pak tolku prost taka da na nikoj ne mu pretstavuva " trofej "da me analizira =))
 
D

Delux

Гостин
Сакам да прочитам краток текст од Фортуната за мене...фортуна ќе сакаш ли?!
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
може некој да ме анал-лизира, доколку има слободно време, баш би сакал да знам какво мислење има општеството за мене :)

п.с. би ве замолил да не ме банирате од темава.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
може некој да ме анал-лизира, доколку има слободно време, баш би сакал да знам какво мислење има општеството за мене :)

п.с. би ве замолил да не ме банирате од темава.
Еве јас ќе те анализирам...

Вака сега:Според досега прочитаното,мислам дека си човек кој што сака да се дружи и за тебе твоето друштво е нависитна битно.Во љубовта -кога си заљубен даваш се од себе и сакаш искрено,без да очекуваш нешто за возврат.Некогаш знаеш да се разочараш и да паднеш во депресија,да бидеш тажен,но секогаш знаеш како да се извлечеш..дали ќе ја излекуваш депресијата преку музика,или излегување со друштвото.Често размислуваш за животот и неговите можности,се запрашуваш некогаш за некои можности или шанси.Музиката е многу важна во твојот живот.Музиката ти помага да влезеш во свој свет кој е далеку подобар од овој.Директен човек си,не преќутуваш,дуку ако ти смета нешто кај некој другар,веднаш му го кажуваш искрено и отворено.Сакаш да се зезаш,да се смееш.Подготвен си да влезеш во оган за некој што ти значи,ама ако некоја личност те изневери,веќе не сакаш ни да ја видиш а камоли да направиш муабет.

па толку...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Сакам да прочитам краток текст од Фортуната за мене...фортуна ќе сакаш ли?!
Ќе те додадам во листата:)
Треба да седнам некој ден да пишам анализа за оние кои сум рекла дека ќе добијат, само да дојдам до послободно време:)

Да си ја освежам листата, да не заборавам некој.
ada, mary_jane, walker girl, Delux, leandra
А им должам анализа на Лејди Сатори, Димитар, Bada Bing!, `Ангелче`, kpbKENGUR, Викторгг.
(Aуууу колку се собрале! И не се по ред наместени, како што ќе имам инспирација така ќе пишувам)

Eдит: Potato, избришан ти е постот бидејќи досадно е на секоја страна некој да џамка за анализа. Оставете да ве анализира некој ако сака, доста навалувате.
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Nekoj za mene:) Ili ne me znaite:D
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Devil-King си анализирал некого? Ако не, тогаш немаш право да бараш анализа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom