Препораки за игри

B

Blacks

Гостин
има излезено. Мој другар ја симна баш преку торент. Ако те интересира нешто пиши ПП ке го прашам него...

--- надополнето ---

Во 2008 ја чекав Fallout 3 и сеа малце се разочарав. Крие многу тајни и немогуче е да ја свртиш без шифри. А и одејки низ пустините и карпите голема веројатност има да ти излезе некоја roadroach, куче или панкерите. Не е за играње навечер
Како мислиш не е можно да се сврте без шифри? Ја свртев без проблем дури после и мака ми беше шо ја свртев, воопшто не е тешка играта.
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Нешто како Prince of Perisa... прво што ми падна на ум е God of War. Јa немам играно оти е само за конзоли ама првите два дела можи да се играат со емулатор на ПЦ.
Друго нешто, Beyond Good nad Evil. Само оваа е многу повеќе авантура одколку трчај тепај (хак н слеш).
Вакви игри на конозли ги има најмногу.
Ми текна уште нешто.
Prototype
Batman Arkham Asylum
Tomb Raider (Anniversary, Underworld)
Blood Rayne

Сите ги има за ПЦ.

Иначе она што реков „Вакви игри на конозли ги има најмногу“ го мислев за целиот жанр не за Beyond Good and Evil. Како што кажав, таа игра само делумно влегува во тој жанр.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Како мислиш не е можно да се сврте без шифри? Ја свртев без проблем дури после и мака ми беше шо ја свртев, воопшто не е тешка играта.
јас неможев да ја свртам. То ест можев но ме мрзеше и беше тешка
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
179
Поени од реакции
18
Ми текна уште нешто.
Prototype
Batman Arkham Asylum
Tomb Raider (Anniversary, Underworld)
Blood Rayne
Prototype, blood rayne 1,2, tomb raider anniversary ги имам свртено.. а другиве ќе ги спуштам.. tnx again!

Некој да не знае други игри како ГТА и ако може некое објаснување за нив? фала однапред:smir:
True Crime
Crime Life..
 

KESKOO

Форум зависник
Член од
13 март 2010
Мислења
178
Поени од реакции
3
Дали некој може да ми препорача некоја добра снајперистичка игра ке му бидам многу благодарен
 

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Ке може ли некој да ми даде линк од торрент за нба 2008, фала однапред.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Очајно барам некоја игра што е слична на COD4 , но барам акцијата да се случува на урбано место (Град). Со специјалци . Повеќе игри ве молам препорачајте ми (доколку некој ми препорача) Да има добра графика , реална да биде , итн. И прашање дали Rainbow six е играта што ја барам ?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Очајно барам некоја игра што е слична на COD4 , но барам акцијата да се случува на урбано место (Град). Со специјалци . Повеќе игри ве молам препорачајте ми (доколку некој ми препорача) Да има добра графика , реална да биде , итн. И прашање дали Rainbow six е играта што ја барам ?
Можеш таа, можеш и двојката. Пробај ја SWAT 4, оваа е повеќе во локации, пример во ресторан, или куќа, или музеј некој..
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Дајте препорачајте некоја интересна игра FPS или h&s и да е така до 4-5 ГБ.
 

KESKOO

Форум зависник
Член од
13 март 2010
Мислења
178
Поени од реакции
3
Фала за предлогот ја имам извртено таа но дали има некои од 2009-2010 така иста снајпер фала однапред :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom