Прв бакнеж

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Имав 12год, врска немав што правам... во школо, после 6ти... ахххх времиња...
 
Член од
24 јули 2006
Мислења
27
Поени од реакции
0
prv baknez hhhmmmmmmm
vo 7mo so najubavata devojka od moeto uciliste
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Бев шесто одделение, тој осмо, ме бркаше цела година и на крај завршивме позади школо гушнати. Беше лигаво и бев разочарана :pos: Бев прва у друштво што си фати дечко и другарките ми љубомореа :pos: Идевме 2-3 месеци. Сеа кога ќе го видам на улица се прасувам како сум можела да идам со него. Ама јбг. Младост- лудост :pos::pos::pos:
 
Член од
3 август 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
decki ajde kazete nekoj sovet za onie sto uste ne go doziveale svojot prv baknez!! sto da napravat za da ne se se izligavat kako sto na mnogumina im se slucilo na pr. koga da pustat jazik kolku dolgo da trae baknezot itn.. aj pls
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Подолго од 23,7 секунди да не трае. :)
Ако трае повеќе, понеси си марамче. :) :) :)
 

DaSiDe

Born Crazy Lived Insaine
Член од
6 март 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
Хехехехе баш 23,7. Иначе првиот бакнеж мене ми беше многу убав и многу интересен. Ситуација читај Полна месечина, Мирно Охридско езеро, Пристаниште и јас и таа. Закон. А ко шо го памтам првиот бакнеж така и последниот бакнеж го памтам и исто тој многу ме заврџалосал ко шо би кажале радовишани, а другите сите ми се безвезни многу безвезе....
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Naj-prv baknez mi traese 5 sekundi (vreme da go osetam negoviot jazik) toa bese nesto najgadno u zivot,se zgroziv i izbegav...miev cela nok zabi,shpricav parfem u usta..abe uzas.Inaku celava situacija se odvivase koga bev 5 odd vo odmaraliste "Niko Nestor" u Struga ...(dali postoi uste??!)

A za vistinski prv baknez mi bese u sedmo odd. so eden tip sto idev dolgo vreme,e togas navistina uzivav.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Прв бакнеж у уста на 5 години го иам тоа на слика...ама не се рачуна тоа ко прв местено беше :)
Прв(втор) на одмор коа бев шесто негде на еданаест години со една типка која беше 5 години постара(тоа памтам).Идефме три дена :)
 
Член од
1 август 2006
Мислења
48
Поени од реакции
0
Od Siki

Mene prviot baknez mi bese na 14 godini i bese BLJAK! Posle toa idev so eden dolgo vreme i bese SUPER. Kaj se sega tie vreminja- koga bevme pomali (nemavme mnogu grizi za ljubovta i deckovci), a sea?!?!?!?!
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Беше тоа 7 одд у трговски кај Шевињон и беше онака..као за првпат и сеа кога ке ми текне ми доага смешно!
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
стварно бе , што да правам греота јас
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Минатото лето, когфа завршив 7одд, на математичка у Охрид у соба, на кревет, вториот беше поубав, на плажа, ноќно време, мали бранчиња, водата на 20см до нас, небото полно со ѕвезди.... еее шо убавини има у Охрид:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom