Прв бакнеж

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
@Ana3567 ај отвори нова тема со анкета, сакам да гласам. Бидна и мојот прв бакнеж и тоа со лепотицата на сликата позната како Девојченце. :icon_mrgr:
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Мене првиот бакнеж ми беше на 15 и умрев и се преродив на лице место, кјут беше ептен :X3:
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Првиот бакнеж ми беше на некој 12-13 години, и мислам дека толку беше лош што психолошки ме оштети.
Тоа се тие млади „мешалица за бетон“ типови на бакнеж.
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Од мојот прв француски бакнеж ми се згади. Изгледа прерано сум почнал. Ах пуста детска радозналост:ROFLMAO:
 
Член од
11 јуни 2015
Мислења
145
Поени од реакции
18
На 13 години, во школо.
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
498
Поени од реакции
274
Гадлив сум и не можев со секој и секоја. Начекав прилика и оп :Д не беше ништо посебно како и секој нареден.
 
Член од
7 август 2015
Мислења
66
Поени од реакции
42
Мојот прв бакнеж беше у лифт во хотел тогаш имав 12ипол годинки и бев на одмор со полно деца и тој што ми беше дечко ми правеше друштво да земам пешкир хахахахах
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Аууу првиот француски бакнеж малку го почекав. Кога бев дете со женските само муабет си правев и и ги смеев, секогаш се срамев да превземам иницијатива иако знаев дека и таа сака. Тоа остана и до ден денес, се додека малава не ме грабна за уста и ме залапа, му го повлече јазикот како да шмука бомбони. 12-13 години сум бил. Мојата најголема љубов, прва, за која изедов повеќе ќотек од било кого на светот, сега е омажена и е мајка на 2 деца. МАРИЈА :ljubove:
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
imam 18 i nemam uste doziveano neznam dali e loso toa , normalno ili se ke si dojde na svoe sekoj covek svoja prikazna
 
B

beaverknight

Гостин
imam 18 i nemam uste doziveano neznam dali e loso toa , normalno ili se ke si dojde na svoe sekoj covek svoja prikazna
Немај гајле, се у свое време, ќе дојде и таа работа ( звучам ко мајка ми ).
пс: не знам*, sry морав :D[DOUBLEPOST=1447181241][/DOUBLEPOST]На 12 години, беше од научни причини и ептен ми беше бљак. :D
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom