Последниот Србин ќе умре во 2225 година

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Толку текст изнапишан за проблеми на некој туѓ народ кој цела своја кратка историја се обидувал да не покори и посрби!
ТАКА Е !!! за ова имаш зеленко од мене !!!

Зошто Србите, а не Грците? ЗОШТО??? :tapp:
Полека полека.. се си има свој ред!!!
 
B

Borg_Drone

Гостин
Штета...... Ќе ми недостигаат нивните опинци, слушам биле добри за полски клозети општо познати како serbicshen klozet.



Ете и тоа го дознавме, „the secret of life and death“........ А да ве прашам, кога ќе умре последниот Македонец?Или ние сме веќе изумрена нација па затоа сега гледаме во „дворот на комшијата“?! ;)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Штета...... Ќе ми недостигаат нивните опинци, слушам биле добри за полски клозети општо познати како serbicshen klozet.



Ете и тоа го дознавме, „the secret of life and death“........ А да ве прашам, кога ќе умре последниот Македонец?Или ние сме веќе изумрена нација па затоа сега гледаме во „дворот на комшијата“?! ;)
Последниот Македонец нема да умре овде туку на некое бојно поле којзнае каде...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Кога го видов насловот, сосе смајлито, срце ќе ме фатеше.. Бидете понежни со најавите. Прво нешто како „србите во иднината“, па мала расправа околу нивните историски постигнувања, големата љубов кон Македонија, сликата на Тито над креветот на дедо ти... Па после за наталитетот, па евентуално ќе спомнеш дека можда таква невидена ем нечуена неправда ќе се догоди - да ги нема нашите најдраги и најсакани браќа - милите Срби!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Кога го видов насловот, сосе смајлито, срце ќе ме фатеше.. Бидете понежни со најавите. Прво нешто како „србите во иднината“, па мала расправа околу нивните историски постигнувања, големата љубов кон Македонија, сликата на Тито над креветот на дедо ти... Па после за наталитетот, па евентуално ќе спомнеш дека можда таква невидена ем нечуена неправда ќе се догоди - да ги нема нашите најдраги и најсакани браќа - милите Срби!
Тито беше хрват. Официјално. :nesum:
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
L.ele kolku ste antisrpski raspolozeni , a igrate i skokate na svadbi so moravac i cacak:):vozbud::vozbud: VOLW 3 MILIJRADI E OPTIMALNA BROJKA.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Жими тастатурава, снимиле и песна против абортус... Страва :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Stay the same - Zashto? - Спрските македонски синови. :icon_lol:

Туку никој нема идеја како да го убрзаме процесот? :(
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
ОМФГГГГГ!!!!!
Песнатааааа :)))))))))))
И музичето е такво... Жалникаво. Гарант ова ќе ја предомисли некоја од околине Врања да не побацува! Кул.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Ако Србите се 5 пати повеќе од нас а ќе изумрат во 2225 година, ќе биде чиста среќа ако Македонците опстојат до 2100 година.

Се ситиме на несреќата на другите, ама ние ќе бидеме минато многу пред Србите.
Нема шо да се ситиш или не на ваква тема.

Тоа не е случај ексклузивен за србите, него за цел цивилизиран свет (земјите со наталитет ко оној зајачкиот, не ги вбројувам во цивилизација).

Затоа се насловот, и самата тема кретенски и не заслужуваат посериозен коментар.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
209
Поени од реакции
9
Затоа се насловот, и самата тема кретенски и не заслужуваат посериозен коментар.
Срцето на секој еден чесен бугарин затреперува од радост и безмерна среќа кога ќе слушне една ваква прекрасна вест.

:zlo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom