Поплаки

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.307
Којшрајбер, неспособен еден, дебил еден, кретен еден, изрод еден, шупак низаеден, сељак еден, мајмун еден, стока една, да ти ебам мајката да ти ебам..биваше ли бе ? Биваше ? На оној начин да изгубиш..леле све ти ебам еј..:mad: :mad: :mad:

Дебил бе..дебил..да не ти дојдоа марсовци вчера на спиење талентот да ти го земат ? ДЕБИЛ!!!
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Која е оваа Плискова пичка и матер што ме заеба?? Цццц, егидииии ќе се убијам!

Кренав раце кога Кокинакис губеше 2-4 во петтиот сет, после тоа гледам победил. Одам надолу на оваа курвава и ја обрнале :facepalm:
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.583
Поени од реакции
3.591
Троицки да и го испикам на таа мајкати шо не те абортирала ти ибам копукот 100 брејк шанси пропушти бе наркоман сет не можеше на Болели да му земеш бел ден да не видиш ти ебам глупердата
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Го имав Чилиќ-Мајер 10+ втор сет и Мајер почна фуриозно 2-0 и сервис..Малце нервоза ово оно,ама Чилиќ одма рибрејк направи и се си беше во ред.Го зема наредниот гејм лесно,му удира уште еден брејк и пак го зема гејмот лесно..Е тука малце настана конфузија.Нареден гејм уште еден брејк му опна после 4 грешки на Мајер и си отсервира фино лепо за 6-2,иако губеше 0-2.:notworthy:
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.440
Ми се плаче буквално. Види копитото Жиру со голот во 94та шо ми направи. Па и судијата се да му јебем не можеше 15-20 секунди порано да свирне крај.

Фаќам (во бет сити уплатено)

Веспрем дава повеќе од 24,5@1.55
Барса-Киелце 53,5+@1.38
Aзаренка зема барем сет@1.73
Стивенс хендикеп гемови (-2,5)@1.43
Надал 3-0@1.25
Волфсбург 1Х&3+@3,3

Ja имам Барса 1&овер 3,5@2.75 и навивам да не дадат уште 2 гола до крај. 2-1 или 3-0 нека биде, да не го колнам она копилето Жиру лелелеллееееееее

И Арсенал го стаив 1&андер 3,5@2.3. Немаше како да бранам Волфсбург и Барса беа отпосле.

137 коефициент
15 000 чисти на одбиен данок и уплата од 120. Точно у 93та го даде копилето, да ми биде уште покриво не свирна два пенали за Вила на 3-0. Си викаш се мести да земеш добра пара, али...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
UjBo630.png

Добро, кај ми загина среќата ?
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Roma 3+
FH 3+
Reykjavik 3+
Inter 1
Fiorentina 1t12+
Rosenborg 1&3+
Uplata 200den,dobivka 2500den+
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
дада.png
Кога не иде не иде.. Бев во двоумење помеѓу Вавринка, Интер 1 или Наполи-Лацио ГГ3+ оваа 2 дена ми беше зицер ама ај викам со најмал коеф. најсигурна и се разбира овие си влегоа 3те, а ''најсигурната'' ме изгоре. + и добивка ќе имаше поголема ама тоа е.. :(
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Уште еднаш на женски тенис кладење никогаш..
По,по нестабилни колку се,аууу....:цицки:
Кокошката Шарапова,леле,леле,оди мори на психијатар малку,среди се,или дојди на :pusigo: да ти се среди рачето,не да ги стегаш топчињата в публика,чавко едно глупа:kuracc:.
Несалам,изгубена Германка беше денес,најјако беше во втирот сет,кога едвај успеа да напрај брејк, бараше челенџ,па судијата виде дека топката удри на линија,па како да му се налути на судијата,па после скроз се изгуби,психички падна и си еба мајката сетот..
Толку нестабилни суштества неам видено....
За Квитова шо да кажам,мизерија невидена...:facepalm:
Нестабилни се како македонските политичари....
На друго ливче,ја чекам Пенета-Мугуруза +21 гем,прв сет го зема Мугуруза,втор сет води Пенета 4-1,добро е си викам фатена е утакмицата,гледам после кепецот ги изгубила наредните 5 гема и сетот со 6-4...
:pos:
Уште еднаш пари на жена јок....:kuracc:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Продолжуваме по старо: Факинг Вавринка го тепа Федерер 3:0..



 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
img002.jpg
:kuracc:
Оди бе повлечи се магаре едно,тој ќе играл тенис,не с ерезили повеќе,играј си таму на Челенџери,тој ќе играл на Гренд Слем...
Да ти се помочам во тие стегачите педерски шо ги носиш,и ги менуваш секоја утакмица,буљаш еден....
Како некое женче играше денес,Пенета да играше против него ќе го решеше,камоли Вавринка..
Барем облечи фустанче и префрли се во женска конкуренција,таму можи ќе стигниш до полуфинале,додека не те реши некоја госпожа со јајца....:kuracc:
Па уште се буни,ветерот му сметал,судијата го заебал...
Оди бе таму дрво едно,не се срами,ајде искористи бенифициран стаж и сиктер во пензија,време ти е,ти помина тебе кариерата,ајт сиктер....
Отворете едно кафанче во Швајцарија со Мирка (или како и да се викаше таа кокошката шо стега палци во публика,џабе се мачи не бива од тебе ништо):kuracc:, и таму можиш да настапуваш како ДВОРСКИ ШУТ...:pipi:Така облечен со косичето стегнато во венче и ќе раскажуваш приказни како си освоил Гренд Слем(пред 10 години):pos:
Циркузант еден...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom