Помош и совети

Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
На ПЕС2013 кога играм со 2ца,тој што игра на тастатура е све супер,ама кај 2риот играч...секој пас што е поточно секое примање на топка ја дига (топката)...чарее?!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Ја симнав Crash Nitro Kart за на PS2, ама не ми дава да ја изрежам на цд, ми ја дава во некој RAR file и никако не можам да ја отворам.. Чаре?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.726
Поени од реакции
1.485
GTA 5 каде може да најдам клуч за неа без да платам ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Каде во Скопјево може да се најде и да се купи Starcraft II: Wings of Liberty HARD COPY?

Значи ми треба оригинал CD да се купи. Во Југотон, Niko, Anhoch, IDC ја нема. Дигитална копија, не.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
macko i : "Македонски форум. Поставуваш прашање, потоа долго се дискутира за тоа колку си глуп." - Примери за оваа појава во пракса може да се видат во претходните постови од темава :)

Иначе братче, ГТА 5 како што веќе спомнаа не е ни најавена кога ќе излезе, а не па да ја има да се симне. Тоа што ти си го симнал ти е некој вирус/превара, друг пат разгледај малце по нет пред да симнуваш некоја игра, или барем прочитај неколку коментари од торентот што планираш да го симнеш..

Трето: Don't call me a bitch. BITCH!
:pos: Хахах, сигурен сум дека мислеше на ова.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.628
нека не те тролаат, пополни таму survey-от и ќе добиеш пасворд за да ја играш
ја си пополнив и сега си плешам
хејтери .!.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
1.130
Поени од реакции
1.510
macko i : "Македонски форум. Поставуваш прашање, потоа долго се дискутира за тоа колку си глуп." - Примери за оваа појава во пракса може да се видат во претходните постови од темава :)

Иначе братче, ГТА 5 како што веќе спомнаа не е ни најавена кога ќе излезе, а не па да ја има да се симне. Тоа што ти си го симнал ти е некој вирус/превара, друг пат разгледај малце по нет пред да симнуваш некоја игра, или барем прочитај неколку коментари од торентот што планираш да го симнеш..

:pos: Хахах, сигурен сум дека мислеше на ова.
Едно гуглање можеше да го спаси од нас. :icon_lol:

Bit che? Never heard of it. Bitch. :P

нека не те тролаат, пополни таму survey-от и ќе добиеш пасворд за да ја играш
ја си пополнив и сега си плешам
хејтери .!.
Јас вчера поплнив eден survey...чекам iPad 2 да ми пуштат. (y)
 
B

Beck's

Гостин
Podolgo vreme igram MW3 online preku Tekno se dodeka deneska smeniv ruterot, posle toa sekoj pat dodeka igram mi se pojavuva iw5mp.exe has stopped working, care nekoja?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom