Покер

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
ОоОооо,одамна немам играно.Инаку играм фор фан.
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
многу сакам да играм покер, ама само на компјутер.повеке го сакам обичниот со пет карти, ама на компјутер е најчесто Texas Hold em, ама ни тој не е лош.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Со време ми стана интересно, поготово Texas Hold'em на facebook играм многу, заразно е
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Letovo koga bev na odmor,se sobravme site od kampovite na edno mesto vo Grcija i do 6sabajle poker sme igrale so pilovi najzakon e!
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ја сум заразен со Тексас Холдем. Играм секој ден и во живо и на нет. Во живо е многу подобро кога се игра со чипови. На нет играм на http://www.pokerroom.com/ она што го даваат на Еуроспорт, завршија квалификациските турнири и шестте победници ке се натпреваруваат во Виена на 29 Ноември за награден фонт од 500.000 евра. Јас оваа година не успеав, но имам намера наредната година. :) Обично дневно играм од 2 до 3 часа. Кој сака да се регистрира тука, а кој сака да научи по некоја стратегија тука. Поздрав :wink:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
18
abe
dajte nekoj mak tutorijal za igranje poker
stvarno sakam da naucam
 
Член од
6 април 2007
Мислења
375
Поени од реакции
11
Еве кај биле мафијашите на форумот. А покерот е уметност. А прав филинг е кога се игра со поголеми пари, со два пара вложваш, мртов ладен а другио си мисли недај боже....кента. Инаку јас покер играм еднаш годишно. Оти ако почнам-готово...
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
93
Поени од реакции
2
..Slabo neso pokerasive a..?:)
So ekipicava go igrame onoj so pet,ali onoj na soblekuvanje zenski mi se navlece pod koza..Drugar mi go ima na mobilen,ako go fatam da go igram- tolku mi e..:)
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
ne pokerot umetnost tuku toa e psihologija,filozofija i najmnou matematika
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
играм многу покер во собите на хазард ке се собереме 5-6 души и играме цела вечер али у ситно онака максимум што имам изгубено за цела вечер 500 денари...а имам земено 1600
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Јас прв пат изгубив 200, па се налутив вежбав и вежбав и некој неќе со мене да игра више------ многу сум јак :smir:
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
nikogas ne moze da zemis denes dobivas no utre gubis isto tie samo so ke o pominis vremeto
 
J

juloskismileoh

Гостин
Видите, знам дека ова можеби звучи малце глупаво, јас не знам да играм покер а сакам да научам, ве молам пратете некој URL на веб сајт, или лично вие напишете ги упатствата овде. Ви благодарам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom