Пеете ли додека се туширате?

Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
4
Не практикувам да пеам додека се туширам не затоа што неможам туку затоа што незнам. А некат си подпевнувам на пианка со другари и така. Весела атмосфера ме тера по некад да запеам
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.326
Поени од реакции
7.789
Зависи како сум расположен или пеам или карам (пцујам), ако ми падни сапунот па да ме мрзи да се наведнувам.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Најчесто пеам нешто од Еминем но им ја менам верзијата :drk:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Зависи. :) Ако сум многу расположен, нешто што се случува во сабота кога се туширам за журкање, можно е да си пеам нешто, ама не гласно. :kesa: Обично, Линкин Парк, Расмус, или некои вокал транс траки. А ништо чудно и нешто ново да измислам. :)
 

Lady Snake

~Дени ме чува!~
Член од
29 септември 2008
Мислења
85
Поени од реакции
2
Ахаам пеам да. Па уствари јас секогаш пеам, во било кој момент од денот, не само под туш. Секогаш пеам различни песни, зависи од расположение.Еднаш коа бев кај тетка ми на гости, си се бањам ја и ко по навика сум се распеала али работата е шо мислев дека сум сама (обично не пеам по туѓи куќи) , али братучед ми да ти бил дома и така ми се изнасмеа кога искочим од вц. :kesa:
 

Surrender*

Soffro un po' ma almeno vivo
Член од
11 ноември 2008
Мислења
241
Поени од реакции
8
Да,и тоа премногу често.. некогаш и се заборавам :kesa:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Не пеам затоа што не сум на концерт па да пеам :baeh:.
Повекето овде лажат,додела се тушираат тие мастурбираат ама по ритамот на песнаат што ја пеат! :drk:

Еве добра песна додека се туширате:
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
јас без мобилен не одам да се бањам. Ретко пеам ама стално слушам музика. И така по песните и време си мерам колку сум под туш, пошто знам да забегам
Јеаа сејм, само шо ја си пеам и уживам:icon_cool
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Обавезно, само што повеќе си свирам некоја музика у себе (ммм мм м ммм) :pos2:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Retko peam koga se tusiram, ali mi se ima sluceno da vlezam pod tus epten raspolozena i da zapeam nesto.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Стално рикам некоја песна додека се туширам. Секс он фајр на кингс оф леон ми е фаворит у задње време. Инаку воопшто пеењето е една од моите најефективни закани.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Па да скоро секогаш пеам кога се туширам.Инаку досадно ќе ми биде под туш со оглед на тоа дека се заборавам и по пола саат.
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
258
Поени од реакции
12
често го фаќам интрото од master of puppets xD
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Зависи како сум расположен или пеам или карам (пцујам), ако ми падни сапунот па да ме мрзи да се наведнувам.
Ех! Стварно се нервираш? хехе...
И сакав да прашам некој од погоре ама не го запамтив: Како се туширате со мобилен бе? Не го фаќа влага?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom