Параноја

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Знам дека е ненормално ова но морам да слушнам некое мислење. Разведена сум имам 30 год и мало детенце, партнерот е исто разведен има 45 год и две деца. Прво да кажам дека сум премногу љубоморна, партнерот е политички активен и ги познава сите во градот. Ми има признаено и од други имам слушнато дека имал премногу жени во животот и дека ја изневерувал сопругата многу често, вадејќи се дека имал многу лош брак. Имаше инстаграм и во него еден куп голотија исто и ФБ. Го избриша инстаграмот, фбкот му го средив само мажи да има во него и плус му го имам пасвордот. Е сега јас имам проблем со самодовербата и цело време мислам дека гледа други жени, мастурбира на нив и дека јас не сум му доволна иако сметам дека добро изгледам и плус помлада од него 15 год. Еднаш го прашав дали мастурбира на пола град ми рече на цела македонија. Се изнервирав и ми се заколна во двете деца дека се зафркава и дека имал многу партнерки и дека не може да му се дигне на слика дека него го палат реални ствари како допир, бакнеж и рече дека мастурбира на помисла на сексот што го имал во најскоро време. Многу ме интересира ваше мислење ме лаже ли?
Добро бе што е страшно, партнерот ти е политичар и дркаџија. Само се надевам од страната на ДУИ е пошто ако не е со нив си го наебала. Ќе си остане дркаџија само..
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.755
Поени од реакции
5.857
Luda slucka :vozbud: :pos:

Пијан влетал во погрешен стан и спиел со сосетката: Таа мислела дека е МАЖ и, потоа дошло до КАРАМБОЛ


 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.777
Проблемот е што еднаш во кавга се заколна исто во децата дека никогаш повеќе да биде со мене па ете пак е
Ти невесто галиба оваа песна ја немаш слушнато.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
419
Поени од реакции
1.637
Luda slucka :vozbud: :pos:

Пијан влетал во погрешен стан и спиел со сосетката: Таа мислела дека е МАЖ и, потоа дошло до КАРАМБОЛ


луд је*е збуњеног
 

Kajgana Shop

На врв Bottom