Ноне Неделковска

B

black angel

Гостин
vi teknuva na nea poslednata sto doturka na idol od nasite pretstavnici.ja isforsiraa i dadoa album pa na festivali bla bla i sega nigde ja snema.Dali mozebi i pomina rokot i na nea kako i na M2 zvezdite?maybe....
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Hmmm...ne me voodusevuva ama IC :toe: ama i ne me cudi so ja isforsiraa tolku...KOJ SVE NE PEE DENES :D
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ноне ја прослави оној водителот што водеше некои смешни емисии, ааа Александар незнам како се презиваше. Специфичен глас има ама секогаш е укочена и на спот и на емисија некоја. Песните и се како од златно славејче ама слатка е. Ретко ја има, прави спотови и песни на 2 месеци се вртат 2 недели и толку. Мислам дека она не победи на Идол туку 2 беше ама остана во очите на јавноста и направи албум.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
абе гласот ова-она, глеј таму каква цицка има:pos:
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Зошто баш ти ми требаш, а нигде те нееема... :) Ноне сакс у целина, али цицкииии... :vozbud:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Која и да е како и да е мислам дека не заслужува цела тема.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Гласот и е за на Златно Славејче ’94. Со тој глас успеала изгледа со помош на некој чичко или вујко, а можеби е и нечива ноќна плесачица.
Па дури и изгледот не и е нешто нај нај, премногу и се дигнаја акциите.
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
ИЧ не ми се свиѓа....ИСТ стил како сите,ИСТИ песни како сите,СВЕ Е ИСТО.Нешто поразлично да направеа не ќе беше лошо.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Да она е веќе видено од златно славејче:pos:
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Она, заедно со Вуќичевич, Мартина и компанија можат слободно да основаат друштво за какви луѓе НЕ треба да пробуваат да пеат осем под туш!:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom