Најубав Македонец

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Инспирирана од темата најубава македонка,си реков зошто да не продискутираме кој ни е најубав македонец. .. Има навистина многу убави момчиња низ Македонија... Еве ќе почнам јас со слики од моите нај,што не мора да значи дека е така.Затоа чекам одговор и од вас 8)


ДАДАр

ЗА малку ќе ги заборавев Марко (Дај побрзај) и Петар( Ред Хот) и тие батковци се спремни ептен....
Чекам коментари
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Добро бе девојки.... од толку убави мажи вие најдовте да ги стаите педериве... не ми се веруе... Аурора добар избор само за Петар од Дај побрзај....

Значи сега да очекувам и Алек манекенот да го ставите :P
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Да превенирам евентуални понатамошни недоразбирања и срцекршења, знаете дека досега налистаните лепотани повеќе сакаат батковци, отколку дадички, нели?
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Aceva напиша:
Да превенирам евентуални понатамошни недоразбирања и срцекршења, знаете дека досега налистаните лепотани повеќе сакаат батковци, отколку дадички, нели?
Знаеме ..ете го Сакис :D ете ги еден куп во Македонија за кои се збори..

Лепотанче некое бараме а? Па ете ако може Светлана да биде.. нека биде тогаш и Мики :D
Чисто онака.. како пар
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Адријан Гаџа бе:) најсекси е.. :P
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
a zaso e zabraneto da se postiraam makedonci od stranstvo !? Pa daj ne me eliminirajte onaka ladnokrvno, do sea garant ke me postavea :wink:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Aceva напиша:
Да превенирам евентуални понатамошни недоразбирања и срцекршења, знаете дека досега налистаните лепотани повеќе сакаат батковци, отколку дадички, нели?
Е сега и вие... Во нашава земјичка Ацева за секого се збори на големо,од дадички до батковци до незнам што, а инаку од сигурни извори знам дека барем половината од нив си имаат девојки.ПА сеа и да се такви,шо ми е гајле,битно е дека си се лепотани
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
AuRoRa напиша:
Е сега и вие... Во нашава земјичка Ацева за секого се збори на големо,од дадички до батковци до незнам што, а инаку од сигурни извори знам дека барем половината од нив си имаат девојки.ПА сеа и да се такви,шо ми е гајле,битно е дека си се лепотани
Аууу абе и Сакис дојде на Евросонг у Истанбул со цура али ....
Си го дивела ти Дадар у живо? Си имала ли барем еден разговор со него? Ако си имала ќе знаеш на што мислам, ако не ќе ти кажам дека збори бетер од скопскиве шмизли.

Инаку за Мики Црнокрак се согласувам дека една од поубавите личности кај нас
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
StenmarC напиша:
Си го дивела ти Дадар у живо? Си имала ли барем еден разговор со него? Ако си имала ќе знаеш на што мислам, ако не ќе ти кажам дека збори бетер од скопскиве шмизли.
Ej па сум го видела во живо,само не сум го чула како збори,онака само на телевизија,епа кажи ми од каде знаете дека е ко САкис? Како и да е, во ,,Ако не те сакам,, од Владо изгледа како ептен јако маже
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Ептен јако маже ха-ха-ха-ха...






Само за него не ми е срам да признаам дека го обожавам.

..и му симнувам капа
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
StenmarC напиша:
Добро бе девојки.... од толку убави мажи вие најдовте да ги стаите педериве... не ми се веруе...
Зафирчев не е педер... :P
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11


Ова чисто онака за тие што не го знаат Алек..
(се вбројува во најубави мажи во Македонија)
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Како беше она за вкусовите, дека само мојот е добар? :lol:
Да можете да ми го видите албумчето (ментално албумче), има такви реални габори унутра да се најдат, а невидено ми го дигале. И не само мене. Изгледа затоа што биле мажи, секој на свој начин. Лукс рили донт метр - дет мач.
Уствари и не важно колку се мажите убави, важно е да умеат да направат ТИ, ЖЕНО, да се чувствуваш убава. И тогаш ти се и тие убави и сите сме среќни и радосни, неависно колку сме објективмо грдички.
Така, а у позадина на текстов иде песната од Сачмо, знаете веќе која.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom