Најубава Kајгана елка!

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
image.jpg Се виде моето во најубава форумџика барем овде да си ја пробам среќата :icon_lol: image.jpg Ланската поубава ми е, ама ајде оваа година ја китеа без мене :pistoldz:
 
Последно уредено:
Член од
3 ноември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
126
Прегледај го приврзокот 109917 Се виде моето во најубава форумџика барем овде да си ја пробам среќата :icon_lol:Прегледај го приврзокот 109918 Ланската поубава ми е, ама ајде оваа година ја китеа без мене :pistoldz:
Незнам за ланската не ми се бара, ама овогодишната ти е преубава! Мојата ќе ја ќитиме ваљда денес, па ќе ставам деновиве сликичка :):pipi:
 
Член од
3 ноември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
126


Немам добар апарат, од телефон е сликано. Ама елка имам најубава. :pipi:
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.552
Поени од реакции
2.130
Ко ги видов елкиве срам ми е да ја стам мојава :(
 
Член од
3 ноември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
126

Една поубава слика. Не било само до апаратот и ја незнам да сликам. Ама мн ми прај мерак елката. Може пошто ми е тазе :)
 
Член од
3 ноември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
126
Важна е празничната атмосфера :) :pijanco:
Многу најјасно! Јас ради истата таа празнична атмосфера изнакитив по дома ко улица Македонија ми е :) Ама затоа ми е убаво, баш затоа сакам Нова Година. Не би си дозволила да ми висат лампиони не само на елка него и над глава инаку :vozbud::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
A

aye

Гостин
Како имате нерви да ги китите елкиве? А убави се браво. А иначе еве ја мојата малку поразлична :)

elka2.jpg

elka.jpg

Требаше да има и црвени лампиони ама ете нема :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom