Најубава жена во светот (со фотографии)

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
723
Поени од реакции
1.908
Абе ајде не ме зезај, и Ејми Вајнхус да ја искречат вака ќе испадне поубава од Анџелина Џоли мани ми ја оваа, најубава за мене барем секад ќе биде и ќе остане Моника Белучи
--- надополнето: 13 јули 2012 во 00:57 ---

Без навреда, ама just another Asian не гледам никаква разлика со која би се скршил стереотипот на закосени очи
Па држи и твоево, ама реално гледано една од поубавите македонки е...
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.793
Поени од реакции
7.020
Претходно мислам дека имам ставено Одри Тату, и сеуште ми е прекрасна но на тоа ниво некако ми дојде и Маги од Екв. :) Ми има нешто натчовечко, но и нешто многу приземно, мило.
 

Attachments

Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Двата фреш ангели на VS се паднати од небо, буквално !

Candice Swanepoel - нацртана :love:




Rosie Huntington-Whiteley - ова чудо е ван конкуренција, сe' е излишно. Во усните ни Џоли не и' е рамна ..






И да, девојките чие презиме почнува на W, секогаш се многу убави и хот. Kate Walsh, Rachel Weisz, Olivia Wilde, Rosie Huntington-Whiteley. Па и една бонус улога ќе ви кажам, Blair Waldorf ;). Штета, шо во нашта азбука ја нема буквава .. :oops:
 
B

Black Guard

Гостин
Nice taste морам да признаам една сега ќе биде позадина,али да бидеме реални имаме и ние убавици, чисти лепотици сега има и по некое буре или каца ама генерално има убави женски по градовиве низ Мк....немаат овие златна дунда за акл не праиме муабет.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Nice taste морам да признаам една сега ќе биде позадина
Кога сме веќе кај позадини, ова ти е сезонско :D. Мене оваа ми стои на позадина веќе скоро два месеци, а од кога ми го збрцаа тајмлајнот, ја опнав и на кавер .. ;)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom