Најнесреќниот натпревар на вашиот тим

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
Не постоеше !
Еве ти линк:
Гледај во 2 минута и 5та секунда од клипо.
РАката на Керик му е испружена и топката удира некаде во подлактицата. Не е пенал, а? Абе ај чутете аман сте веќе! Барем да беше во право ај, ама не си...
Еве еден клип со кој ви прикажав дали имало или немало игра со рака.... Шо саката појче!?!?!?!? СОсила се прајте слепи!!!!!:pusk:

Еве уше еден...
Во 2 минута и 10 секунда гледај!!! (и не се прај тогаш ччор)
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
MANCESTER PROTIV BAERN NA KAMP NOU 1999 finaleto KOGA MANCESTER POSTIGNA 2 GOLA VO 90 min.
Kakva sreka!!
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
2002 ПОСЛЕДНО КОЛО ВО СЕРИЈА А
ЛАЦИО - ИНТЕР 4:2
НА ТОЈ НАЧИН ИНТЕР ЈА ЗАГУБИ ТИТУЛАТА ВО СЕРИЈА А
ИАКО ЦЕЛО ПРВЕНСТВО БЕШЕ ПРВ НА ТАБЕЛАТА СЛИЧНО КАКО ОВАА ГОДИНА НО ЗА СРЕЌА ВО ПОСЛЕДНОТО КОЛО ЈА ПОБЕДИЈА ПАРМА.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Интер кога водеше 2-0 против Милан и потоа се случи пресврт :nerv:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
2002 ПОСЛЕДНО КОЛО ВО СЕРИЈА А
ЛАЦИО - ИНТЕР 4:2
НА ТОЈ НАЧИН ИНТЕР ЈА ЗАГУБИ ТИТУЛАТА ВО СЕРИЈА А
ИАКО ЦЕЛО ПРВЕНСТВО БЕШЕ ПРВ НА ТАБЕЛАТА СЛИЧНО КАКО ОВАА ГОДИНА НО ЗА СРЕЌА ВО ПОСЛЕДНОТО КОЛО ЈА ПОБЕДИЈА ПАРМА.
И мене исто сакав да го искршам телевизорот тогаш мислам тогаш од лутина да ме пресечеа со нож крв немаше да ми протече ама сепак со Парма се извадиа.:salut:
 
В

Вори

Гостин
Не можам да се помирам со финалето на ЛШ оваа година,кога Челси изгуби од Јунајтед на пенали,тоа е нешто..........:tapp:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
81
Поени од реакции
1
Liverpool protiv Milan
champions liga koga vodea pvro poluvreme 3.0
i posle presvrt .. na penali izgubivme :nerv::zid::cry::cry:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ARSENAL SO BARSELONA :( FINALE NA LIGA NA SAMPIONI :( ALMUNIA 2 U POSLEDNI 3 MIN :( MN BOLEN NATPREVAR MN TEZOK ZA PODNESUVANJE
 

DARK3R

Македонец
Член од
14 јули 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Кобното финале во ЛШ во 2005 кога кога Милан водеше со 3:0 против Ливерпул и на крај изгуби на пенали:nesum:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.214
Поени од реакции
8.017
Perugia-Juventus 1:0 posledno kolo od sezonata 99/00 i Lazio so pobedata protiv Reggina ja osvoi titulata so 1 bod prednost
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Звезда-Бајерн 2:3 , пред година дена отприлика, лига Уефа,пуна Маракана , водство од 2:1 до 89 минута и после примање на најнесреќните можни голови...Ни вратија за аутоголот на Аугенталер од 91 ..
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Партизан-Петрзалка Артмедиа
таму заврши 0-0 имавме многу шанси
реваншот беше 20 и некој Август 2005 ,бев на утакмицата башка,не знам толку многу нереализирани шанси немам видено до сега,згора на тоа и пречка во 85 минута,сите напнати у продолзние,и пенали
беше 2-3 последна серија,они утнаа и ако дадевме гол пак од ново,шутира мислам Одита погаѓа десна статива,голманов се фрли скроз лево лелел толку многу нервозен не памтам да сум бил:nenene:
 

B. Rossonere

Picka krastava
Член од
18 септември 2008
Мислења
104
Поени од реакции
9
DEFINITIVNO LIVERPOOL-MILAN FINALETO 2005 OD 3-0 NA 3-3 :nerv::nerv::nerv::nerv:NE MI SE VERUVA DO DEN DENES
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom