Најдобри професори

Член од
24 август 2006
Мислења
41
Поени од реакции
1
Некако нема смисла неколку дена пред школо шо сме направиле огромен пост за најлошите професори. Ке ме исплашите од идење школо :nesvest:. Ај да си напраиme и иден topic и за добрите професори :)
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
hakerista напиша:
Liljana Popovic po matematika od Korcagin.
Она ти е Гандито на професорите. Нирвана доживувам додека ја гледам. Буда може вода да и носи. Она кога оди не орхидеи, платинести прачки искачаат од земја и тоа све матемачки прецизно. Се препородувам од нејзината добрина. Умирам, се реинкарнирам и станувам совршенство во тие мигови, и тоа во истиот момент... Сакам за секогаш да траат ама ете не бива таа убајна. Ручки од тупан тоа ќе трае. Суровата реалност ме носи на следниот час, час колку и да е добар сигурно не е добар како убавината што претходно ја доживеав. Жал ми е што само уште една година ќе го чуствувам, но тоа е животот. :helou:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Stojce fizicko, Karagjozova angliski i Jasna angliski site od Gorgi!
 
Член од
22 август 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
Big_Baka напиша:
Некако нема смисла неколку дена пред школо шо сме направиле огромен пост за најлошите професори. Ке ме исплашите од идење школо :nesvest:. Ај да си напраиme и иден topic и за добрите професори :)
Zar i takvi ima???? :je: :vozbud:

Eks-klasnata po matematika Ance e zakon zena. Steta so si otide od RJK :toe:. Samo ona moze da se smee od uvo do uvo dodeka ti kazuva deka si dobil/a 2ka na testot. NaTaLi ova dobro go znae :pos2:
 

zoko

tralalalla
Член од
12 јуни 2006
Мислења
80
Поени од реакции
0
a mene ne me spominjas:(((( abe arna bese ama ne najarna aj se nadevame na podobro(imam novi informacii ama tralalalalalala ne vi kazuvam :)
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
najdobra profesorka paaaa ....sepak bi ja izbrala klasnata po makedonski - biljana cakarovska.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нема добри професори сите се злобни и против нас :pos:
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Mac)) напиша:
Нема добри професори сите се злобни и против нас :pos:
Абе немој така да збориш, Каитекк има copyrigt права на ова мислење. Ќе те тужи сега. :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

BoogieMan

#%$!
Член од
24 август 2006
Мислења
364
Поени од реакции
19
Абе Фросина по математика (од Корчагин) е закон, само лошо е сто не попуста на совет али добра е иначе :salut:
 
Член од
22 август 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
zoko напиша:
a mene ne me spominjas:(((( abe arna bese ama ne najarna aj se nadevame na podobro(imam novi informacii ama tralalalalalala ne vi kazuvam :)
Aj be pa i ti odma da se lutis :icon_lol:. Super bese klasnata, a ti ne kazuvaj ako ne ti se kazuva :baeh::pishtoldz
BoogieMan напиша:
Абе Фросина по математика (од Корчагин) е закон, само лошо е сто не попуста на совет али добра е иначе :salut:
A Eminem ke ja vidime kakva e, ako ni ja stavat za klasna :vozbud::zlo:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Aleksandra Gjurcinovska(angliski) i Dragan Dodevski(istorija) vo JBT.Dobri se i kako lugje i kako profesori.
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Nikola-geografija od JBT e najzakon profesor.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom