Најбизарна причина за раскинување

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
DiDi напиша:
najbizarno raskinuvanje.....mu se javuvas na decko ti mnoguuuuu posle polnok zoso ednostavno ti e mnogu dosadno( da ne zaboravam da napomenam deka mnogu go sakas i vrskata vi e najsuper)i sakajki da vidis kako reagira mu kazuvas deka sakas da raskinite toj pocnuva da place tebe ti stanuva se pointeresno i taka vodi razgovorot do 1h pa i 2h i bas koga sakas da mu kazes deka utre ke e se po staro da zaboravi na ragovorot toj ti vika deka mozebi najdobro e taka za dvajcata....mozebi vo drugo vreme sega ne trebalo:)
Ps svakas deka ti bila najgolemata greska vo zivotot:(
офф:
многу гo sакаш, а ти станува све поинтересно коа он почнува да плаче? wtf? :uvo:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Некој коа ке ми каже раскинав ја видов со еден се баци у образ тогаш ме пука една смеа у фаца му се смеам на тој за глупости да се раскинувало:tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Шо си мори нашминкана, па видија и за на училиште се шминка, кој ќе те гледа овде а!!! И му се скара :tapp:
 
Член од
18 март 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
:kesa: kretensko ili ne moe si e bez razlika na to....mozebi si vo pravo a mozebi i ne!
Викторгг напиша:
Ова ги освои моите симпатии. По кретенско раскинување не сум прочитал... :eek:lee:
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
една другарка на дечко и
-Ја и ти заедно сме?
-да де
-епа не сме повеќе

(причина непозната то ест ја нема)

:pos2:

и

-Не е до тебе до мене е

:pos:
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
***freak*** напиша:
една другарка на дечко и
-Ја и ти заедно сме?
-да де
-епа не сме повеќе

(причина непозната то ест ја нема)

:pos2:

и

-Не е до тебе до мене е

:pos:
дефинитивно ова...
у некои „стручни“ списанија прочитав дека кога ова ке го слушнеш треба стварно да се замислиш..што е она што е кажано и каде грешиш...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
epaa.ne rekov nisto samo se spakuvav i si zaminav...i ne se vrativ...
koga mi se javi po tel.mu rekov samo deka sakam da razberam so sakam ama tebe ocigledno ne poveke...:kesa:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
ako sum so nekoj i ne sakam poveke da sum so nego,ke bidam korektna i ke mu objasnam zasto ne sakam povekje da sum so nego.Do sega ne sum bila vo situacija da baram "bezvezni" opravduvanja za da ja prekinam vrskata,a nema ni da bidam...:)
 

EarthSea

Sexy Witch
Член од
28 јануари 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Мислам дека до сега највеќе ме шармираше: не можам ќе станам љубоморен!!! :)
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
40
Поени од реакции
2
ми сметаш во пиењето со другарите, а се фатам за чаша, тогаш ќе најдиш да се јавиш.

или пак

слабо пиеш, не си одговараме :toe:

или ако те има многу изнервирано

абе поубаво ми е :drk: , отколку да сум со тебе.
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Ја мојата вака беше `Не е проблемот у мене у тебе е..оффф де не е у тебе у мене е:)Не сум јас за дечко неможам брат ќе те остаам немож
ам да идам` и ајт со здравје со убаво нека е:)
 

GIA

Член од
5 април 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
:zlo: Najbizarna pricina a?
Dali vi se slucilo da pocnete vrska so nekoj koj izgleda recisi sovrseno?
A za potoa da svatis deka ona sto go gledas odnadvor , ne e i od vnater isto.
Mu raskinav zosto imase Penis koj Mirisase odvratno pA I IZBANJAT(kisela zelka) Mu go kazav toa i si zaminav...
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
GIA напиша:
:zlo: Najbizarna pricina a?
Dali vi se slucilo da pocnete vrska so nekoj koj izgleda recisi sovrseno?
A za potoa da svatis deka ona sto go gledas odnadvor , ne e i od vnater isto.
Mu raskinav zosto imase Penis koj Mirisase odvratno pA I IZBANJAT(kisela zelka) Mu go kazav toa i si zaminav...
Homerun.... Heartless... Bitch... Зар немаше трошка жал, тоа е болно да му го кажеш на некого... но... ги освои моите симпатии како топ раскинување... :ija: :nesvest: :icon_eek:
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
39
Поени од реакции
1
mu rekov deka ne sum ja coek za vrska, a utredenta me glea so decko.... loso loso loso....
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Викторгг напиша:
Homerun.... Heartless... Bitch... Зар немаше трошка жал, тоа е болно да му го кажеш на некого... но... ги освои моите симпатии како топ раскинување... :ija: :nesvest: :icon_eek:
Болно е да му го кажеш, точно, ама како ти би издржал кога би морал да имаш секс со човек чиј пенис мириса на кисела зелка, побогу?! :nesvest: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom