Написи, размислувања и разбиени теории од dedanoe

dedanoe

As sum A ss um
Член од
3 ноември 2008
Мислења
312
Поени од реакции
7
Генерал ДЕДАНОЕ
војува вака

Прво го артикулира непријателот
Второ ги идентификува неговите аномалии
Трето готви план за преструктуирање на сите слични
Четврто го публикува планот во јавност или на интернет мрежата
Петто трпеливо чека непријателот да дознае за планот

И ДА ГО ИМПЛЕМЕНТИРА

Генерал Деданое ги добива сите војни
ТАО МУ Е ФАБРИЧКО ПОДЕСУВАЊЕ
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Дај објасни го твојот аватар...шшo значат тие шифри,бројки...
 

dedanoe

As sum A ss um
Член од
3 ноември 2008
Мислења
312
Поени од реакции
7
Генерал ДЕДАНОЕ
војува вака

Прво го артикулира непријателот
Второ ги идентификува неговите аномалии
Трето готви план за преструктуирање на сите слични
Четврто го публикува планот во јавност или на интернет мрежата
Петто трпеливо чека непријателот да дознае за планот

И ДА ГО ИМПЛЕМЕНТИРА

Генерал Деданое ги добива сите војни
ТАО МУ Е ФАБРИЧКО ПОДЕСУВАЊЕ
IT_ & _IT
RIPITS RIPITS SPIR/___|W|___\RIPS RIPITS RIPITS
x*x

Дај објасни го твојот аватар...шшo значат тие шифри,бројки...
\./
Ж
/*\

e pacifistic happy hippy aikido master
Ж-to po forma lichi na borecki stav neli
Ж-to ima 8mi DAN
(red.br.) vo kirilicata
taa e najmokna od site bukvi privilegija na makedoncite
'.' mu e glavata a '*' mu se testisite
pod Ж е vardar so treska a nad e vardar so lepenec
<====== = partizanski odredi = ======>
Ж e mostot obedineti nacii vo vlae | karposh 4
TAO e zbornoto mesto na dedanoe i nataska
Жtata i Жelenata
se boi na ЖИЖОЦВЕТОТ (poznat ko narcis)
koga svrshiv so inziniranje na avatarot
vo dvorot mi nikna samo eden i tokmu takov cvet
matematicki 8!0\./8!0 & 0i8/*\0!8 citaat
osumka crossnata od dot rezultira so nula
no i nula crossnata od dot vraka osumka
'.' i '*' se ANfiniteti, 8 e INfinitet a 0 e AIfinitet
protetot '!' e za 'i'
antitetot
'!' pocnuva kaj 'i' svrshuva i vice-versa t.e. obratno
'!' e rezultirac fabrikant factorial
'i' e imaginaren unit inicijator naredbodavec
'iE!' e klopche za unicleverzalno
crissnato-crossnato|prodiagonalno-antidiagonalno
heklanje schustikli, milinja, dgemperi i kechinja
samata forma na
! \ / !
i / \ i
e simbol za beskrajnost
celiot avatar e napraven od 27 znaci
majka mi e rodena na 27mi a koga tatko mi misli se veli
d Vase doom A E
dva se duma
... ednostavno mnogu kazuva za toa koj sum ...
ne e sluchajno napraveno ami namerno so sebe-znaenje


a simple philosophic equation of fashion
the business that tends to permanently export beauty
must rely on steady and continuous import of...
W W W I I I S S S D D D O O O M M M
would you like to f... with me?
:nenene::nenene::nenene:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Браво,звер!
Ебати зверот, копи пејст цело време прави и си мисли дека тој е паметен а ние будали :tapp:.
Барем текстот да го преведува на Македонски за да го веруваме така може само да му кажеме дека е :drk:

Добро вечер dedanoe, ајде разбиј ја оваа теорија:
Во фудбалот кога топката стои на гол линијата, дали тоа е гол или не е гол?
 

dedanoe

As sum A ss um
Член од
3 ноември 2008
Мислења
312
Поени од реакции
7
Добро вечер dedanoe, ајде разбиј ја оваа теорија: Во фудбалот кога топката стои на гол линијата, дали тоа е гол или не е гол?
Ебати зверот а? Koga vo fudbalot topkata kje se natokmi na gol linijata toa mora da e ENAC t.e. igranje so raka. da postignesh ednash gol linija so noga si gi nadminal site golgeteri zaedno od sekogash i za sekogash.

A ti kazi mi sea: kako so eden poteg na eden konus kje uramnotezish dve topki? mozno e... go imam toa isposteno tuka nekade (kej go ispostam pak) samo ako si me sledel. :kesa:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Ебати зверот а? Koga vo fudbalot topkata kje se natokmi na gol linijata toa mora da e ENAC t.e. igranje so raka. da postignesh ednash gol linija so noga si gi nadminal site golgeteri zaedno od sekogash i za sekogash.

A ti kazi mi sea: kako so eden poteg na eden konus kje uramnotezish dve topki? mozno e... go imam toa isposteno tuka nekade (kej go ispostam pak) samo ako si me sledel. :kesa:
Тоа не го знам, на тој час по физика бев избеган :kesa:.
Бидејќи тоа со топката на гол линијата го одговори ај сега друго прашање: Ако главата од пенисот ти е само влезена в газ, дали си ебан или не си ебан?
 

dedanoe

As sum A ss um
Член од
3 ноември 2008
Мислења
312
Поени од реакции
7
Тоа не го знам, на тој час по физика бев избеган :kesa:.
Бидејќи тоа со топката на гол линијата го одговори ај сега друго прашање: Ако главата од пенисот ти е само влезена в газ, дали си ебан или не си ебан?
тоа го знаат само педерите. а што е твојот бизнис штом поставуваш такви прашања?
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
тоа го знаат само педерите. а што е твојот бизнис штом поставуваш такви прашања?
Не се лути, ти си Македонскиот МИТ БАСТАРД и разбиј ја и таа теорија, нема ништо заедничко со педерството, прашањето беше многу едноставно, во таа ситуација со главчето в газ дали си ебан или не си?
Топката кога е на гол линијата е енац како што кажа ти и погоди :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
1.035
Поени од реакции
44


Ное ај кажими шое ова жити кариера ова е нај големото откритие на сите времиња
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
За да ти помогнам околу разбивањето на теоријата еве ти една слика од која можеш да извлечеш некои заклучоци?

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Атом Ант и Немо ме пресмејаа
 

dedanoe

As sum A ss um
Член од
3 ноември 2008
Мислења
312
Поени од реакции
7
За да ти помогнам околу разбивањето на теоријата еве ти една слика од која можеш да извлечеш некои заклучоци?

разбивам, иако не сум разбивал такви ситуации претходно: во интерсекција на црниот неуморлив вектор со тлото на стоење има мааалееее чернобилизирана радиоактивно обременета атомска мравка која од сопствено незнаење мисли дека знаењето на другите е грев па од петни жили труби и ги тера сите останати на покајание... а векторот дали е тој репетиран за дотур на белите атоми? магарето човек и може да го разбере тоа се инати оти има убедување кое сугерира на мозок кој расудувал но копикет термит и мозок, уште и атомски? тоа е само за гол линиа учинок... фифти-фифти и стој си настрана од топиков. ова е мое катче оти јас моите постови никогаш не сум ни помислил да ги насочувам ниту кон некого а не тоа да го правам против некого. јас сум само вредно човече кое самоиницијативно решава заеднички проблеми со реална потреба за пласман на финалниот продукт од чесната работа. кога зборам за некого зборам искрено најчесто за мојата наташка и тук таму за себе. напаѓајте не лично или како сакате, ќе бранам до задно...

да ти докажам дека не е грев да знаеш: две топки (не тие во мудата) се урамнотежуваат на еден конус (не курот) на тој начин што ќе поставиш еден ЕЖ над уземјен морков. со самото тоа што конусовидниот морков е уземјен тој ја има земјата (првата топка) на својот врв па со поставувањето на ЕЖОТ (втората топка) на базисот од морковот мисијата е завршена. ова е поучна итроштина вистинскиот предизвик за човекова досетливост а твојот предизвик беше не испитаникот сам туку ти него насилно да го извалкаш чисто оти некој тоа тебе ти го направил па со тоа да помогнеш во ширењето на заразата. те идентификуваф, ТИ СИ ИНФЕКТИВНАТА ЈАМЕРИГА. мене ми беше битно да си ја разјаснам ситуацијава т.е. да излезам на чисто со неа оти беше мрсна и заплеткана ко мајонез и путер од кикирики на раздимена свеќа. сега те оставам тебе сам да се решиш. оти на мравка не и прилегаат паунови перја мојот совет ти е да пробаш да се осудиш да молчиш довек. разби го фалси теоретичарот и неговата теорија ќе ја раздува ветерот. моите прогнози се дека ако ја разбие тој мојава одбрана солидно уште ноќеска во сон ќе се термитира со преплет на неурони.

како ли админите им дозволуваат на поединци да постат такви мрсни гадотии (џену грл згора на тоа слатко се исмејува). па јас за какви не тривијални недоразбирања бев казнуван и со картони и со блокирање на пристапот и со што не а не постовите ми беа ко суза.

НАПРАВИЛ ОД ЧОВЕК МАГАРЕ И СЕ РАЗДИКЛАЧИЛ НИЗ ЦЕЛО СЕЛО, АЈ НАПРАВИ ОД МАГАРЕ ЧОВЕК ПА ЈАС ЌЕ ТЕ ФАЛАМ ПРЕД МОИТЕ ИДНИ ДЕЦА. :kesa:

буквите, бројките и останатите симболи се мое оружје дури и кога се во твојот мозок.

атомска мравка е мравка со големина или подобро кажано малечкост на атомот. тооо варена мравко ништо не осеќаш. мислам дека после овој пост сите ќе се угледуваат во примерот на магарето оти после се магарето е убаво и корисно животно.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Деданое ич да не ти чуе продолжи тука јас веќе ги сватив пола теории.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom