Можна ли е таква бременост?

Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Или ја згрешила работата на суво, па ај после пивнав од водата хахаха.
Прикаски за мали деца ,такви глупости мозат да се најдат на гламастик (така мислам се викаше )
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
129
Поени од реакции
295
можно ли е да забремени типката ако некој пола саат пред да имаме однос јас веке го имав издркано еднаш и после додека го имавме односот пред да свршам јас го извадив надвор ама сепак мислам дека една капка пред-ејакулативна материја?

п.с. 2 дена подоцна и дојде циклусот и дали е можно под споменативе околности да забремени?
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
можно ли е да забремени типката ако некој пола саат пред да имаме однос јас веке го имав издркано еднаш и после додека го имавме односот пред да свршам јас го извадив надвор ама сепак мислам дека една капка пред-ејакулативна материја?

п.с. 2 дена подоцна и дојде циклусот и дали е можно под споменативе околности да забремени?
Како ќе забремени бе кога добила менструација.
Во школо ве учат ли нешто или зјапате во тоа мобилните па ништо не слушате и учите.
Дрва едни недоделкани.
 
O

Orion.

Гостин
можно ли е да забремени типката ако некој пола саат пред да имаме однос јас веке го имав издркано еднаш и после додека го имавме односот пред да свршам јас го извадив надвор ама сепак мислам дека една капка пред-ејакулативна материја?

п.с. 2 дена подоцна и дојде циклусот и дали е можно под споменативе околности да забремени?
Не е можно не се секирај. Само обавезно со кондом од овој момент натаму, верувам дека човештвото може да напредува и без придонесот од твоите потомци.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Како ќе забремени бе кога добила менструација.
Во школо ве учат ли нешто или зјапате во тоа мобилните па ништо не слушате и учите.
Дрва едни недоделкани.
се случува и бремени да имаат циклуси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom