Местени натпревари

  • Креатор на темата Спенсер
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Абе врска немате така лупате утакмици ке слушните нешто и одма ке е напишете утакмицата
 
Г

Гоццццце

Гостин
Јас давам предлог да се затвори темава. Немате врска стварно тропате онака, а што е најважно пари се плескаат. Ај да се има некоја погодено ами еве од 27 страни само ДВЕ се испаднати . Нема аир од темава.
 

LoveAshlee

I dont have a plan..thats the point
Член од
27 мај 2007
Мислења
475
Поени од реакции
2
Јас давам предлог да се затвори темава. Немате врска стварно тропате онака, а што е најважно пари се плескаат. Ај да се има некоја погодено ами еве од 27 страни само ДВЕ се испаднати . Нема аир од темава.
Се согласувам ....
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.157
И јас сум за! Да се заклучи темата! Не заради утакмиците шо не излеваат, туку затоа што многу офтопик има.. Така си правите муабет безвеза... Поз
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Се извинувам за Оф-Топиков кој следува:

Тие што не верувате и не сакате да ризикувате не ни доаѓајте на темава.. има други луѓе кои сакаат да дознаат дојави и да напишат некоја местена за да фатат пари, секако на свој ризик. Ние самите си проценуваме на кого ќе му веруваме. Затоа нема потреба од топиков да се затвара, само без оф-топик и тие што не сакате не доаѓајте и готово, завршена работа.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
44
Поени од реакции
0
nema vrska...xanthi ne e mestena...toa se samo muabeti...zosto ke i e pobeda na hanthi koga se naogaat na sredina i ne i se potrebni bodovi.a na ergotelis i se potrebni za da ne ispadnat vo 2 liga... taka da ako e mestena bi trebalo da e 1...dovolno se informirav i ne planiram da ja pisam 2...srekno za tie sto ja uplatile 2:toe: ...mozebi srekata ke gi posluzi:salut:
hahaha kako sto rekovv,znaci nikoj ne me poslusa...za dr pat malko razmisluvajte sto ke pravite ne se brzajte mnogu:toe: :helou:
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Се извинувам за Оф-Топиков кој следува:

Тие што не верувате и не сакате да ризикувате не ни доаѓајте на темава.. има други луѓе кои сакаат да дознаат дојави и да напишат некоја местена за да фатат пари, секако на свој ризик. Ние самите си проценуваме на кого ќе му веруваме. Затоа нема потреба од топиков да се затвара, само без оф-топик и тие што не сакате не доаѓајте и готово, завршена работа.

Баш така, ако на некој не му се допаѓа темата слободно нека не ја ни отвара.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Jas zakluciv po ova ko so gledam,deka obratno da sme gi igrale site utakmici ke sme bile vo kar
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
"среќа" што сите наместени излегуваат:pos: :pos: !!!Нема аир од оваа тема.:tapp: :tapp:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Се извинувам за Оф-Топиков кој следува:

Тие што не верувате и не сакате да ризикувате не ни доаѓајте на темава.. има други луѓе кои сакаат да дознаат дојави и да напишат некоја местена за да фатат пари, секако на свој ризик. Ние самите си проценуваме на кого ќе му веруваме. Затоа нема потреба од топиков да се затвара, само без оф-топик и тие што не сакате не доаѓајте и готово, завршена работа.
апсолутно си во право :smir:
 

BOBI_KOSA

Ишишан, Заклан
Член од
16 април 2008
Мислења
359
Поени од реакции
9
Може и Леванте со Хетафе беше наместена ама за кец :pos:

Levante Getafe 3 : 0Ја имав на тикет во услов кец ама Парма ме зезна во фикс...
Pa zosto na kaza be. Dajte be luge sto e rabotava aku znae nekoj "namestena" neka kaze na kako ovoj.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Следниот оф топик и мрсење муда, летање од форум. And I mean it.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom