Машки газиња

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.704
Поени од реакции
19.769
Не ми е баш најјасно зошто не ме возбудува ич машки газ, особено во споредба со женски. Одма кажувам стрејт сум, ама не само задник, туку целосно женското тело е многу поубаво за гледање (за мене). А кога гледам женски газиња, се возбудувам зошто замислувам мојот каков е и како влијае врз мојот партнер да се возбуди :icon_lol:. Плус додатна мотивација да го средам, нели.
Јебеш га, искривена перцепција.

Во секој случај, повеќе си поштуем машка предница да речеме :icon_lol:
Принцес зш вака сеа, ги набилда муживе со полоши газови да се вивнат во облаци, коа ќе видиш погоре муживе сите се вода да ти прокапи од уста, а газињата им се за што да си ги потпреш рацете у тешки и ладни времиња, бај д веј предници ако поченеме да ставаме е тек тогаш има да има нарушени ега! хахахаххаха

И да ти кажам јас знам само дека ми било убаво покрај сличен ваков задник, ама незнам сега скоро ништо, ни што е предник ни задик ни тоа како беше..

:pipi:
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Принцес зш вака сеа, ги набилда муживе со полоши газови да се вивнат во облаци, коа ќе видиш погоре муживе сите се вода да ти прокапи од уста, а газињата им се за што да си ги потпреш рацете у тешки и ладни времиња, бај д веј предници ако поченеме да ставаме е тек тогаш има да има нарушени ега! хахахаххаха

И да ти кажам јас знам само дека ми било убаво покрај сличен ваков задник, ама незнам сега скоро ништо, ни што е предник ни задик ни тоа како беше..

:pipi:
Ај ај ај, кога се враќа младичот? :icon_lol:
Туку ти сега ептен ми поласка, демек моево мислење е општообврзувачко, па затоа маживе ќе се вивнат у облаци :icon_mrgr:
А мажите во темава, многу повеќе сакам од напред да ги видам :sneaky:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас тука на принцезата ќе и контрирам, од стегнат машки гз нема нешто поубаво. Се разбира без влакна :ROFLMAO:

Да допунам со една перфекција
:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.395
Јас тука на принцезата ќе и контрирам, од стегнат машки гз нема нешто поубаво. Се разбира без влакна :ROFLMAO:

Да допунам со една перфекција
:
Машки гз без влакна само до 15-16 години. После тоа, само депилиран... А ако си го депилира г'зот, значи дека е геј.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Машки гз без влакна само до 15-16 години. После тоа, само депилиран... А ако си го депилира г'зот, значи дека е геј.
Има мажи што немаат влакна на гзот, само по нозете. На гз има сосем малку неприметливо. Претежно плавите мажи не се толку влакнести.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Земиго и Шкорпион сотебе :icon_lol:
Plavooka си е супер, ама кога се работи за друштво под туш, порадо би зел некој од мојов џендер :)

Као CiTro...
на пример. Сеа ко Леандричот, и ја му фрлив пик, ако е навистина таков каков што се опиша :D

Ептен геј ми е темава, се покајав што влегов :confused:
Ти, како и LetMeSea и Acid, не знам што барате на темава. Нема нејасен наслов па да сте се загубиле по грешка навака :).

Ако стварно сте немале што да правите на темава, не сте требале ни да ја отварате. Simple as.

A знам дека многумина очекуваа (ако не јас како отварач на ваква тема), бар како постирач да се појавам ако друг отвори, ама ете, неочекувано Acid ме претекна како прво машко овде. Сега сум засрамен што се сметам за геј :(. Очигледно форумов располага со подобри кандидати за тоа од мене :D


Он топик:



...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Као CiTro...
на пример. Сеа ко Леандричот, и ја му фрлив пик, ако е навистина таков каков што се опиша :D




...
И после принцезата ќе кажува не било секси машки гз, да му шлакниш едно петче по гзон :icon_lol:
Другите слики се одвратни :)
Патем шкорпи немој да ми се мешаш кај Цитро, она што е мое не го делам. Сори вака, најди си некој друг, јас си го најдов Цитро прва, ми требаа две години да го преобратам од вемеровец и сега несакам конкуренција да се разбереме. Истово важи за жеништана погоре.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.395
A знам дека многумина очекуваа (ако не јас како отварач на ваква тема), бар како постирач да се појавам ако друг отвори, ама ете, неочекувано Acid ме претекна како прво машко овде. Сега сум засрамен што се сметам за геј :(. Очигледно форумов располага со подобри кандидати за тоа од мене :D
Ти ова нешто као демек пробуваш да ме подјебаваш и сакаш да ме претставиш како геј пошто сум постирал во темава?
Постирајте си слики и гледајте си г'зиња на раат. Не сфаќам која ти е потребата и оваа тема да ја претвораш во некакво „бојно поле“ помеѓу тебе (како претставник на малата група напорни хомосексуалци) и останатите мажи на форумов. Знам дека си хомосексуалец, ама не биди и педер*.

*Педер = карактерна особина.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ти ова нешто као демек пробуваш да ме подјебаваш и сакаш да ме претставиш како геј пошто сум постирал во темава?
Постирајте си слики и гледајте си г'зиња на раат. Не сфаќам која ти е потребата и оваа тема да ја претвораш во некакво „бојно поле“ помеѓу тебе (како претставник на малата група напорни хомосексуалци) и останатите мажи на форумов. Знам дека си хомосексуалец, ама не биди и педер*.

*Педер = карактерна особина.


Was just a joke ... :cautious:


on topic:

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Олимпија , тој со педерските гаќи има гз со поправилна форма од месечината :sneaky:
Стаена темава у надгледување се надевам ќе јапремислиме принцезата :icon_lol:
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Мислам дека другите ги има, па малку дарк чоколит :)
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
238
Поени од реакции
306
Најголем дел од машките газиња се убави, не знам шо е работата ама многу, многу ретко да не ми се бендиса машко газе. За НЕубави ги сметам пренапумпаните, имаше постирани такви, и некои ептен исушени, зборам за облик, а не за флората на нив :)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom