Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
Ја па мислам дека се избламира оној дејан,колку само му беше вештачки цел настап сакаше груб глас да иземитира ама испадна дебил,на крај се виде кога се искриви на камерата,мрзам фејкери.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ја па мислам дека се избламира оној дејан,колку само му беше вештачки цел настап сакаше груб глас да иземитира ама испадна дебил,на крај се виде кога се искриви на камерата,мрзам фејкери.
Епа рокерска му е песната, треба така да се понаша. Ја мислам дека не е фејкерски туку си влезе во таква улога.

Кристијан мислам дека утна во пеењето. Али ова може да есубјективно, ич не го сакам.
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Добро, ќе му кажи некој на Тони дека не е веќе интересен со оние капите!!!!!!!!!!!!!! Боооооооооооооооооооо!!!
 
В

Вори

Гостин
Бреееј сите рокеришта,а длабоко во душа ''Чекерауц'' и ''Во полн ефект''...што се избламира врсников мој со ова сељачково стварно не знам.
 
P

PewDiePie

Гостин
Оваа Емилија се мачи ли се мачи,мислам секој момент без здив ќе остане,а башка тоа што пее на нос. :jaj:

Али добро путе е.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Ова Емилија стварно е досадна со Пинк.Колку само подобри пејачки има од неа можеше друга песна да одбере.
Иначе настапов ич не ми се свиѓаше.Лошо многу според мене.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Кај ја одбрал Агилера овој, лееее, ми ги распара ушиве :/
 
Н

'Никола'

Гостин
Епик фејл, јас подобро ќе ја испеам, а имам забрана од бендот за доближување до микрофон.:)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Абе Виктор добро почна али веќе на крај испоизгуби воздух. Да траеше песнава уште две минути ќе се изгубеше скрос.
И Божее Кристијан ќе престане ли веќе да и се пушта на Иванна? Калиопи му ја дава ружата откако му даде лекција за минатиот пат кога ја фрлил и тој сака да и ја даде на Иванна. Глупак.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
На Калиопи и треба ушно апаратче после муабетот дека прекрасно испеал Виктор.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
добро испеа кико или пак нема уште настапувано, еве сега седнувам пред тв :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom