Македонска фудбалска репрезентација

Ф

Флеш

Гостин
Ostanete budni,mozda Sitel vo zaden moment da dogovori na Trojka da ima.Nekolku pati se glupiraa taka,nema,nema,opa eve uspeavme nie nekako.Inace na FFM TV ke ima sigurno.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе квалификациски утакмице никој не пренесуеше, вие сакате пријателска да даваа. Шо ви е?

Ќе има на ФФМ страната, а и квалитетот не им е лош така да сеедно дали на ТВ или на нет.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Абе квалификациски утакмице никој не пренесуеше, вие сакате пријателска да даваа. Шо ви е?
Кој квалификациски натпревар не го пренесувале?

Иначе моментално страната тв.ффм.мк не им работи, прашање дали ќе има пренос..
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Кој квалификациски натпревар не го пренесувале?

Иначе моментално страната тв.ффм.мк не им работи, прашање дали ќе има пренос..
Па мислим дека имаше некое гостуење што никој не го пренесуеше.

Мене ми ја отвора страната. Приметив и вчера за У21 многу се жалеа по фб дека не им работел линкот, а ја си ја изгледав цела утакмица без никаков проблем. Не знам до што е.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Добро бе, ова ли е одбрана бе?! Кде бе со ваква одбрана? Абе бркај овја Кирче да му ебем све, бркај Шиков нека крша глава више. Мајко кој аматеризам човече...
Па кој е овој Најденов бе?! Тој што изиграл јако против Азербејџан? Топка не знае да изнесе греотата!
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.298
Поени од реакции
78.972
Сеа за сеа некако лабаво играат и двете. Ги пуштаат до крај да стигнат коа напаѓаат. (со тоа што Иран се бољи). Ќе има уште голови ваљда ако вака се продолжи.
Очекувам 1 у 2.
(сега ако не земат некоја пара кога?)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Кој го излажал овја Николов дека треба фудбал да игра да дојде и да му ги врати изгубените године од животот, пошто овја се понаша као ванземаљац на терен. Кој те излажал тебе бе црепу еден дека треба фудбал да играш?! Па ти ќе си играл везни играч, па ти интелигенција имаш единствено за садење компир, ти ќе бидеш везњак!
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Да имаш телевизија со национална концесија во самиот објект на стадионот, да имаш плус и јавен сервис за кој се плаќа најголем дел од радиодифузната такса и да нема пренос од утакмици кои и така се играат ретко, епа стварно сме мизерија. И после демек сме биле фудбалкса нација. Ма ние сме нација за млатење празна слама само.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.298
Поени од реакции
78.972
Ф

Флеш

Гостин
Утакмицава целосно потсеќа на Македонија вс Персија,кај шо Александар засеа доби една битка:uzi: Стари антички времиња:anco:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom