Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Не ја шиткам зашто уште ја неам земено. Али може ова да е и некој начин со ваква шпекулација да се даде внимание на ова а да се заборави на скандалот со картите. Сепак Велија и Хари се добри другарчиња, не е чудо да се договориле нешто:tapp:
 
N

navivacka

Гостин
Боко стоко со мајмуни ли ке играш:uvo:брука еј...немам коментар едноставно...ова ке биде дефинитивно најголем срам.
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Да прашам дали знае некој тренингот на шпанците дали ке може да иде да се гледа??? Мислам дека имаат тренинг у вторник у 21 30 па дали може да идам да ги глеам
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Да прашам дали знае некој тренингот на шпанците дали ке може да иде да се гледа??? Мислам дека имаат тренинг у вторник у 21 30 па дали може да идам да ги глеам
Нема да може да се гледа 100%
Кажаа на вести и пишуваше во новини
 

Agamemnon

Macedonia forever
Член од
8 јуни 2009
Мислења
61
Поени од реакции
12
Сега фали уште да го повикаат Слави Трифонов од Бугарија како ексклузивен гост. Харалампие и се е можно.
ФФМ-ОСТАВКА
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
:леле: омг како се изнервирав кога слушнав дека она одвратното суштество ќе ја "забавувало" публиката. Една утеха повеќе зошто немам карта.
Порака до сите кои ќе сте таму, да го исвиркате најмногу што можете!
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
:леле: омг како се изнервирав кога слушнав дека она одвратното суштество ќе ја "забавувало" публиката. Една утеха повеќе зошто немам карта.
Порака до сите кои ќе сте таму, да го исвиркате најмногу што можете!
ООО И ТОА КАКО СИГУРЕН СУМ ДЕКА ЦЕЛ СТАДИОН ЌЕ ГО ИСВИРКУВА
НЕМА ДА МУ ТЕКНЕ ПОВЕЌЕ ВО ЈАВНОСТ ДА СЕ ПОЈАВИ И НЕ САМО ИЗРОДОТ ТУКУ И МАЈМУНОТ ПРИЛЕПСКИ
 

bongo

ЛИВЕРПУЛ
Член од
14 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
8
Немаат срам тие од ништо педери едни
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Абе дечки, дај не зафркавајте, не е можно Боки 13 да пее на стадион. Дајте некој линк за доказ!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Абе дечки, дај не зафркавајте, не е можно Боки 13 да пее на стадион. Дајте некој линк за доказ!
И ја го викам истото, сигурно ова е намерно изнесено во јавност да се одвлече вниманието од скандалот со картите и да се збори за ова сеа :toe: А ако стварно пее... БРУКА!:tapp:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Во музичкиот хепенинг што ќе се одвива пред почетокот на натпреварот и на полувремето, најавено е учество и на шоуменот Боки 13-ка. Тој сам се понудил кај раководните луѓе на ФФМ да биде дел од шоуто.
- За настап во музичкиот дел се понуди и Боки 13-ка. Нека има забава за публиката - изјави претседателот на ФФМ, Хари Хаџи-Ристески.-Со боки забава не фала шупаку?
ова ми го прати еден другар не е онлајн да ми каже од каде му е текстов
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Секој ден нови глупости.Не ми се верува ова. :tapp:
Од толку пеачи во права смисла на зборот,овој да го викнат :nenene:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Во музичкиот хепенинг што ќе се одвива пред почетокот на натпреварот и на полувремето, најавено е учество и на шоуменот Боки 13-ка. Тој сам се понудил кај раководните луѓе на ФФМ да биде дел од шоуто.
- За настап во музичкиот дел се понуди и Боки 13-ка. Нека има забава за публиката - изјави претседателот на ФФМ, Хари Хаџи-Ристески.-Со боки забава не фала шупаку?
ова ми го прати еден другар не е онлајн да ми каже од каде му е текстов
od spic e tekstov.

namesto da stavat na poluvreme nekoi razgoleni zenski da igraat, da ne recam tancarki (moze i striptizerki, nikoj nema da se zali) tie ke ni dadat da go gledamo ovja pederov, bog da cuva so vakvi luge, znaci za ovoj natprevar ja pominaa sekoja granica.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
не ова финтава со бокица им е,за педери да идат поише на утакмици
кај педерите се парите,затова е се ова:pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom