Мажите преферираат глупави жени

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Поздрав со песната : Олабави ме - Слаткар ЗА СИТЕ ГЛУПАВИ МАШКИ И ГЛУПАВИ ЖЕНСКИ
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Ова истражување у Бугарија треба да се спроведе,таму се 100 на 100 глупи! :D
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Инспириран да отворам тема беше статијата, се правело некое истражување и се довело до заклучок дека мажите сакаат глупави жени со незрело однесување.

Што мислите колку е точно?
Жените секогаш се водени од емоции а тие што го слушаат мозокот ги викаат мажи. :cenzura:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.324
Поени од реакции
7.785
Не мора да е глупа.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
ма ова не е ништо во споредба со ова:)
А 10 работи за подобра врска, 5 финти за оргазам, 25 работи кои мора да престанете да си ги правите себе си, 5 финти како да ја освоиш на прв состанок. Морони се и крај. Место да истражуваат некоја област која треба, да пронајдат некој лек за болести они со глупости се замараат.
 
Член од
14 мај 2011
Мислења
374
Поени од реакции
388
нема врска за то дека мажите преферираат глупави жени,па сите жени се глупави мора да се сака нешто:)
Сто посто постои некој/а што и тебе те сака. Јас имам аквариумски рипчиња. Не дебатираме за политика и спорт, ама пак си ги сакам :love:.
--- надополнето: 26 мај 2012 во 17:05 ---
По простите нешта се поинтересни за мажите.
Мала корекција:

Попростите нешта се поразбирливи за мажите :) и затоа се поинтересни.

На пример, Хегел ми е комплициран и затоа не ми е интересен. :P
 
Член од
14 мај 2011
Мислења
374
Поени од реакции
388
Темава ме просветли, едно големо ФАЛА! Сега знам зошто сум сама! (n)(n)(n) :tapp:
Боже слези на земјава и земи си ја вересијава....
Јаготче море, што си ја зема темава при срце.
Не си сама затоа што сите мажи се глупави, оти тоа не е вистина.
п.с. Прости ако ти ја расипав утехата :) Само верувај дека најдоброто допрва те чека (y)
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Мала корекција:

Попростите нешта се поразбирливи за мажите :) и затоа се поинтересни.

На пример, Хегел ми е комплициран и затоа не ми е интересен. :P
Нема потреба од корекции, многу е јасно што напишав.
Точно е дека поглупавите девојки се интересни на мажите, полесни и похумористични (можам да кажам).
Мажите обожаваат компликации, но не и комплицирани девојки.
И уште нешто , на мажите не ги привлекува ситуацијата каде девојката сака да се направи паметна само за да докаже дека е.... ние имаме свое мислење за секоја посебна индивидуа како и вие (без разлика на полот).
Пс. Ние не ги разбираме вашите дискретни знаци, објаснете го тоа директно и со прости зборови- затоа поглупавите девојки имаат предност.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
Интересно е коа одвреме навреме ќе се отворат циклични теми као оваа полни со предрасуда. И немаат ама ич врска.
 
Член од
14 мај 2011
Мислења
374
Поени од реакции
388
Нема потреба од корекции, многу е јасно што напишав.
Точно е дека поглупавите девојки се интересни на мажите, полесни и похумористични (можам да кажам).
Мажите обожаваат компликации, но не и комплицирани девојки.
И уште нешто , на мажите не ги привлекува ситуацијата каде девојката сака да се направи паметна само за да докаже дека е.... ние имаме свое мислење за секоја посебна индивидуа како и вие (без разлика на полот).
Пс. Ние не ги разбираме вашите дискретни знаци, објаснете го тоа директно и со прости зборови- затоа поглупавите девојки имаат предност.
Градоначалниче, не се правдај за изборот што го правиш (или правите, ако зборуваш од име на „сите мажи“, што е разбирливо, иако малку претенциозно, земајќи ја предвид вашата ценета позиција, хехехе). Потполно те разбирам и поддржувам ;) Немам ништо против женските „...сиромашни по дух, оти нивно е царството небесно...“ а секој маж покрај таква женска ќе биде блажен :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom