Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
25 декември 2011
Мислења
404
Поени од реакции
185
Атлетикс, во месечната претплата ти доаѓа план за исхрана, план за вежбање и личен тренер. Нема да згрешиш ако се запишеш во теретанава и што е најважно ќе видиш резултати за брзо време.
Незнам шо личен тренер имаат таму, ова вежба што прават не ми изгледа безбедно, ке го упропасти грбот (од ФБ страната на теретана)
https://www.facebook.com/AtletiksFitness/videos/1145023232182801/
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
Член од
5 април 2010
Мислења
602
Поени од реакции
214
Дечки има одено во теретаната кај што беше валијант во подрумчето во центар спроти јбт. Да каже збор-два за тоа како е таму /
 

Божана

Morning sun
Член од
17 август 2009
Мислења
226
Поени од реакции
111
Дечки бил некој во теретаната во Тафталиџе до Веро (веднаш до ДМ е)? И како се цените?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
22 септември 2013
Мислења
43
Поени од реакции
12
Апдејт за Атлетикс, Стронг Џим, Фит, или било која друга теретана во околината на Дебар Маало, Центар, од сите аспекти, услови, цена, однос на инструкторите? И како за дечко што прв пат у живот иде у теретана, 18 год, по некој совет, што се подразбира под цена со инструктор, односно без, (пошо нели не знам ебана вежба) дали инструкторот ти е целосно посветен за време на цел тренинг или само колку да ти објасни одредена вежба, дали можам да се снајдам без инструктор и сл. И да, целта ми е да качам на килажа
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
Апдејт за Атлетикс, Стронг Џим, Фит, или било која друга теретана во околината на Дебар Маало, Центар, од сите аспекти, услови, цена, однос на инструкторите? И како за дечко што прв пат у живот иде у теретана, 18 год, по некој совет, што се подразбира под цена со инструктор, односно без, (пошо нели не знам ебана вежба) дали инструкторот ти е целосно посветен за време на цел тренинг или само колку да ти објасни одредена вежба, дали можам да се снајдам без инструктор и сл. И да, целта ми е да качам на килажа
Islovi super. Cena mozes da vidis.instruktori top
Karsi stariot trgovski "project fit"
Pobaraj go i na fb mozes da go nadjes.
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
186
Поени од реакции
112
И мене ме интересира за Фит. Единствена ми е блиску, па не морам да плаќам превоз. Колку е месечната чланарина, услови (топла вода и сл.)? Ме интересира цена без инструктор.
А за фитнес клуб и бодибилдинг Атанасовски во Кисела Вода, некој збор-два? o_O
 
Член од
19 јуни 2014
Мислења
179
Поени од реакции
158
Nekoja teretana u Kapistec ili okolina osven Project Fit?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.584
Поени од реакции
13.248
Ми треба теретана во Капиштец, по можност океј со цена.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
Теретана некоја добра во центар,да не биде многу скапо и со оглед на тоа дека пак почнувам(идев во теретана во 2-3 средно,сеа по 5 години пак би сакал да се активирам)добро би било да има инструктор??
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Добро бе, толку ли сме затуцани да нема една салам олимписка теретана кај шо можам да се дерам и да фрлам тегови на земја? Овие кросфитџииве немаат нешо такво некаде? Вежбам powerlifting. Цена не е важна, само да е powerlifter friendly.
 

Silvio

Strength And Honor
Член од
21 јануари 2009
Мислења
311
Поени од реакции
166
Иде ли некој во теретаната во Борис Трајковски да каже како е таму и дали има гужва приквечер?
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Добро бе, толку ли сме затуцани да нема една салам олимписка теретана кај шо можам да се дерам и да фрлам тегови на земја? Овие кросфитџииве немаат нешо такво некаде? Вежбам powerlifting. Цена не е важна, само да е powerlifter friendly.
Атлета во аеродром имаат bumper plates ако ти вршат работа, не знам дали дозволуваат многу трескање и дерење.
Атлетикс Фитнес во центар ти е бајаги powerlifter friendly пошто има 3 power rack-ови,простор за мртво и креда.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.113
Поени од реакции
16.063
FID е не е FIG, и мислам дека оваа е подобра, има понови справи има стпер, елиптична справа и статични велосипеди. и може малце е попространа, флекс некако ми изгледаше напикана тесна и за оваа и ја се одлучив.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470228726352767.99110.373367476038893&type=3
Која е цената за цел месец во ФИД?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom