Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Атомската мравка

Гостин
Bravo i za navivacite na Celtic.

ete lojalnost kon klubot

Плаче оти ги изгубил парите на кладилница откако прочитал на кајгана форум дека Селтик е сигурен 1X
си вика дали јамката да ја ставам одма или да поживеам уште малце :pos:
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Плаче оти ги изгубил парите на кладилница откако прочитал на кајгана форум дека Селтик е сигурен 1X
си вика дали јамката да ја ставам одма или да поживеам уште малце :pos:
Ke mu davam jas malku :ROFLMAO:

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.949
Поени од реакции
84.384
Еден во Струмица ја уплати 1х за 20 000 :pos::pos::pos::pos::pos:
:cuc:
Па најголем фан на Селтик/хејтер на Јуве/човек со 5000евра дневница да сум пак не би ставил толку на Селтик 1Х..
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
:cuc:
Па најголем фан на Селтик/хејтер на Јуве/човек со 5000евра дневница да сум пак не би ставил толку на Селтик 1Х..
За малце ќе ја погодел:pos:
За болдот: Ако гледаш реално да, ама некои луѓе имаат комплекси набиено од Јуве што им иде и куќата да ја стават против нив.

Исто минатиот викенд еден стави 30 000 на Интер 2ка со Сиена :pos::pos::pos::pos:
Какви играчи има стварно неможам да ги разберам :pos:
Овој Јуве им еба мамата на сите денеска што играа против него и полека но сигурно станува најомразен тим во МК освен ние навивачите што си го сакаме...сега едно другарче ми вика некој јас ставил за 44 000 1х...:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Водејќи се по другана тема: „Кој е најголем лузер?“, кај што 80% од постовите ги сочинуваат Арсенал и Баерн, ова може да се окарактеризира како „Дуел на лузерите“ !? :icon_lol:
Тежок комплекс ви набивме лани :D Што правиме со вас што не сте виделе 10 години финале, вие лузери сте? Во меѓувреме кој се не играше финале. Па и Арсенал.

Мислам дека сфатив што била работата, само тие финале што губат се лузери, тие порано што испаѓаат абе не им се игра бе:pos:
 
G

Geezer

Гостин
Љубомора и комплекс од Јуве :pos:

Не, љубомора ради тоа што ја не сум фатил, а тој фатил.

Абе овој зборов комплекс треба да се забрани со закон. Го користат луѓе во погрешен контекст, сиротите не ни знаат што значи.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Се прашивам што ли работа имаат судиите зад голот кога чист гол на Матри не виде слепецот...:tapp:.
Не, љубомора ради тоа што ја не сум фатил, а тој фатил.

Абе овој зборов комплекс треба да се забрани со закон. Го користат луѓе во погрешен контекст, сиротите не ни знаат што значи.
Тешко ти е те разбирам.:pos:
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Уствари ја гледам дека ти си бил Тимче. Пријателче, све ти е опростено. :pipi:
Нема лутење таков е спортот некогаш губиш некогаш победуваш. Па кога победува Јуве сакам да искористам прилика да ги изнервирам тие што имаат комплекси набиено од нив а богами ги има многу тука :D
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.314
Поени од реакции
46.109
Нема лутење таков е спортот некогаш губиш некогаш победуваш. Па кога победува Јуве сакам да искористам прилика да ги изнервирам тие што имаат комплекси набиено од нив а богами ги има многу тука :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom