Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
24 април 2024
Мислења
198
Поени од реакции
472
Многу интересни коментари има. Сопругата на Апасиев никако да ги прифати сугестиите за македонско обединување против ДУИ.
Apasiev sam rece koga levica ke bide vlast teroristot ke si go dobie aludirajki na dzaferi. Pse jo Apasiev?
 
Член од
23 април 2024
Мислења
135
Поени од реакции
298
Имате некој информација за носителот на ие4 Сашко Јанчев?Вреди да се гласа за него да добијат бар еден пратеник во ие4?Уште се мислам после овие изливи на некои членови и ванковска за бојкот на претсседателски и сл. оти баш ме одвратија од партијата
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.491
Поени од реакции
2.383
Имате некој информација за носителот на ие4 Сашко Јанчев?Вреди да се гласа за него да добијат бар еден пратеник во ие4?Уште се мислам после овие изливи на некои членови и ванковска за бојкот на претсседателски и сл. оти баш ме одвратија од партијата
Ванковска никаде нема повикано на бојкот за избори. Класичен фејк-њуз! Самата си има пишано во статус дека нема да гласа, а за останатите како сакаат согласно со демократското право на секого. Тоа нема врска со бојкот!
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.895
Поени од реакции
6.183
А ти знаеш?Жената што и коментира и вика ќе поништи ливчети а ванковска и вели да не зимаат оти тоа се смета во излезеноста.
Aj togash prevod na Makedonski za tebe!
I zablogadaruva deka sakala pak da ja glasa i i objasnuva deka so toa go napravila livceto Nevazhecko!
I si kazhuva deka Taa nema da zemi livce!

Kaj ti procita vo stilot, ne zemajte livcina, bojkot....
Ili mislish deka vankovska e tolku budala za da znae deka so ne postignuvanje na 40% deka samo mu nashtetila na narodot,drzhavata i na sama sebe?
Taka mozhat samo DUI da razmisluvaat, zatoa shto samo niv toa im e vo korist!
 

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
471
Поени од реакции
1.430
Ванковска никаде нема повикано на бојкот за избори. Класичен фејк-њуз! Самата си има пишано во статус дека нема да гласа, а за останатите како сакаат согласно со демократското право на секого. Тоа нема врска со бојкот!
IMG_5894.jpeg

А што е тогаш ова ако не е бојкот?
Како треба според тебе да го опише процесот на бојкотирање?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.895
Поени од реакции
6.183

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
471
Поени од реакции
1.430
Batkava pogore vide deka zgreshi i si gi izbrisha sam porakite.
I sega pak ti istoto kako nov verglach shto ne znaj da cita?
Не те разбирам ништо што имаш напишано.
У глобала не ни реплицирам на неписмени и луѓе што не пишуваат на најубавата азбука на светот.
ne znaj da cita. :D
Што ти значи бре ова?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.895
Поени од реакции
6.183
Не те разбирам ништо што имаш напишано.
У глобала не ни реплицирам на неписмени и луѓе што не пишуваат на најубавата азбука на светот.
ne znaj da cita. :D
Што ти значи бре ова?
Toa znachi ushte edno polugodie von prvo da se vratish.

Ako gi procitashe Site postovi pogore ce videshe deka i итријat ja imashe istata slika kako i ti staveno i odkako ja prochita podobro svati deka zgreshili i si gi izbrisha postovite.
 
Член од
23 мај 2019
Мислења
3.849
Поени од реакции
4.648
Имате некој информација за носителот на ие4 Сашко Јанчев?Вреди да се гласа за него да добијат бар еден пратеник во ие4?Уште се мислам после овие изливи на некои членови и ванковска за бојкот на претсседателски и сл. оти баш ме одвратија од партијата
Ма гласај си за сдсСС “како и до сега“, сега доцна е да му ја мислиш!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.965
Поени од реакции
1.240
Имате некој информација за носителот на ие4 Сашко Јанчев?Вреди да се гласа за него да добијат бар еден пратеник во ие4?Уште се мислам после овие изливи на некои членови и ванковска за бојкот на претсседателски и сл. оти баш ме одвратија од партијата
Ок дечко, пробаа да го купат во советот на Општина Гевгелија и не им успеа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom