Кој фудбалер ве нервира?

Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Пред некое време ме нервираа нашиве репрезентативци но во последно време почнав да не се замарам со нив така да во моментов никој. :)
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
1.Бускец - Мислам дека не е потребен коментар.
2.Матераци - Уличар (чудно како некои фанови на интер го споредуваат со Занети кој што е све спротивно од тоа што е матераци)
3.Фабрегас - Неззнам зошто но ми се гади од него...
4.Боатенг - Се замислува дека е најдобар играч од средниот ред на Планетата.А фановите на Милан уште толку го величат.
5.Тиаго Мота - Квалитетен фудбалер е тоа го поштувам но органски неможам да го поднесам тежок провокатор и прљав играч итн итн.(Ми беше интересен нивниот дуел во Лш со Бускец хаха.Кој од кој)
6.Де Чеље - Другар ми вика дека плаќа чланарина за да игра во Јуве.Ко ќе размислам подобро се повеке се убедувам во неговата теза.
7.Ибрахимович - Јуда.Арогантно копиле.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872


и глумците од ФК Фарса
--- надополнето: Oct 25, 2011 11:59 AM ---
1.Бускец - Мислам дека не е потребен коментар.
2.Матераци - Уличар (чудно како некои фанови на интер го споредуваат со Занети кој што е све спротивно од тоа што е матераци)
3.Фабрегас - Неззнам зошто но ми се гади од него...
4.Боатенг - Се замислува дека е најдобар играч од средниот ред на Планетата.А фановите на Милан уште толку го величат.
5.Тиаго Мота - Квалитетен фудбалер е тоа го поштувам но органски неможам да го поднесам тежок провокатор и прљав играч итн итн.(Ми беше интересен нивниот дуел во Лш со Бускец хаха.Кој од кој)
6.Де Чеље - Другар ми вика дека плаќа чланарина за да игра во Јуве.Ко ќе размислам подобро се повеке се убедувам во неговата теза.
7.Ибрахимович - Јуда.Арогантно копиле.
За Боатенг сега ќе си го сменип ли мислењето избран е за светски играч на неделата :D
Јуда? Па и Пирло дојде кај вас па сега јуда ли да го викаме и ние? До вчера ве спасуваше сега ќе плукаш по него. Да не идевте во сериа Б сеуште ќе беше кај вас.
 

Jap Mak Sun

Регент
Член од
19 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
45
Јас лично неможам да го поднесам лигушот Рибери, кој се занесува и мисли дека е исто добар со Меси и Роналдо, а игра во смешната Бундес Лига каде и судиите и федерацијата им се наклонети на Баерн .
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336


и глумците од ФК Фарса
--- надополнето: Oct 25, 2011 11:59 AM ---

За Боатенг сега ќе си го сменип ли мислењето избран е за светски играч на неделата :D
Јуда? Па и Пирло дојде кај вас па сега јуда ли да го викаме и ние? До вчера ве спасуваше сега ќе плукаш по него. Да не идевте во сериа Б сеуште ќе беше кај вас.
Добро бе што се брукаш не ми е јасно ако до толку го сакаш Боатенг купи си негов постер и глеј го секоја вечер пред спиење мене не ми смета тоа .За Ибра шо се мешаш кога нема везе со Милан.Муабетот ми беше неговиот директен премин во Интер
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
1.Maјкон - Поарогантно и одвратно створење нема на планетава мислам...
Прегледај го приврзокот 35654

2.Бускетс сликава кажува се ... ПЛАЧКО !!!
Прегледај го приврзокот 35655

3.Eстебан Камбијасо ...Уфилман тип..никогаш не сум го сваќал како играч !!!
Прегледај го приврзокот 35656

4.Педеро Родригез ЛИНГУР
Pedro+Rodriguez+Real+Madrid+v+Barcelona+UEFA+bbBHrvtiGczl.jpg

5.Maрко Матераци ...Класика Анти-Фудбалер не треба коментар
images.jpg

6. Џерард Пике ... три точки
gerard-pique.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom